Znajdź pracę w wakacje! Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy

fot. nadesłane
fot. nadesłane

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP zaprasza wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy oraz kontynuowaniem edukacji w formach szkolnych i pozaszkolnych na „Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy”.

Targi zorganizowane są z myślą o młodych ludziach do 25 r. życia. Wezmą w nich udział pracodawcy oraz przedstawiciele różnych instytucji wspierających zatrudnianie młodych osób oraz wspierających kształcenie ustawiczne.

– Młodzi ludzie będą mogli zasięgnąć informacji o charakterze oferowanej pracy, wymaganiach i oczekiwaniach pracodawców oraz uzyskać informacje o zawodach, w jakich można kształcić się w danej placówce. Ponadto odbędzie się również prelekcja wygłoszona przez przedstawicieli Centrum Nauki i Biznesu „Żak” na temat wyzwań współczesnego rynku pracy oraz wskazania możliwych ścieżek podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Przedstawione zostaną również oferty pracy za granicą. Zapraszamy wszystkich do niepowtarzalnej okazji gdzie będzie możliwość bezpośredniej konfrontacji osób poszukujących pracy z potencjalnymi pracodawcami oraz ofertami edukacyjnymi – informuje Radosław Zachwieja, specjalista ds. rozwoju zawodowego Młodzieżowe Centrum Kariery OHP.

„Młodzieżowe Targi Edukacji i Pracy” odbędą się dnia 19 czerwca o godzinie 12.00 w siedzibie MCK-u przy ulicy Poznańskiej 133a.

Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  • Zapraszamy wszystkich na przybycie na Targi. Nasza szkoła dla dorosłych również tam będzie.