Zaplanuj swoją karierę z MCK

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Inowrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty pt. „Zaplanuj swoją karierę z MCK”. Zaproszenie kierowane jest szczególnie do osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy.

Czwartkowe zajęcia, które odbędą się 6 sierpnia, obejmować będą tematyką wszystkie aspekty poszukiwania pracy, poczynając od poprawnie wypełnionego CV, kończąc na rozmowie kwalifikacyjnej i możliwości podjęcia pracy. Podczas zajęć będzie można również zapoznać się z ofertą kursów bezpłatnych oraz płatnych.

– Podczas gdy wakacje w pełni, staramy się wypełnić ten czas znalezieniem dobrego pomysłu na siebie, aby każdy mógł nakreślić swoją ścieżkę kariery edukacyjno-zawodowej. Zachęcamy do korzystania z usług Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Zapraszamy w czwartek 6 sierpnia godz. 10.00 – mówi Radosław Zachwieja, specjalista ds. rozwoju zawodowego z MCK.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.