Sport

Zadbaj o zdrowie dziecka już od początku nowego roku!

Od pierwszych dni stycznia warto pomyśleć o tym, aby już od początku nowego roku zapewnić dziecku odpowiednią rozrywkę, która jednocześnie oprócz dobrej zabawy zapewni mu pożądany rozwój na różnych płaszczyznach.

Zimowa aura i niskie temperatury sprawiają, że organizm najmłodszych jest coraz mniej odporny na wszelkiego rodzaju choroby. Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, jeśli Twoje dziecko lubi ruch i ma mnóstwo energii, a Ty chcesz stworzyć dla niego jak najlepsze warunki, które pozwolą mu na zdrowy rozwój?

Nie ma lepszego pomysłu na wypełnienie wolnego czasu dziecka niż zapewnienie mu aktywnego zajęcia, które bawi i uczy. Do takich należą treningi piłkarskie, które przez Akademię Piłkarską Reissa prowadzone są już od 4. roku życia we wszystkich kolejnych kategoriach wiekowych, zapewniając niezbędną systematyczną ciągłość szkolenia.

Do drużyn w ponad 90 lokalizacjach i 5 województwach mogą dołączać zarówno chłopcy jak i dziewczynki. – Nie prowadzimy selekcji – wszystkie dzieci, które chciałyby w przyszłości zostać drugim Messim czy Ronaldo mogą spróbować swoich sił w naszej Akademii. Noworoczne postanowienia czy piłkarskie marzenia najmłodszych rodzice mogą spełnić się w kilka chwili – wraz z wejściem na boisko syna czy córki w pomarańczowym lub błękitnym trykocie Akademii – mówi Piotr Reiss, król strzelców polskiej Ekstraklasy, reprezentant Polski w piłce nożnej.

– Prowadzimy profesjonalne treningi, także we ferie, co może być okazją do zapewnienia dziecku aktywnego wypoczynku już w ciągu kilku najbliższych wolnych tygodni. Identycznie sprawa wygląda z wakacjami, kiedy najmłodsi bezproblemowo mają zagwarantowany udział w zajęciach – mówi Marek Pawłowski, Dyrektor ds. Sportu. –Stawiamy duży nacisk na przystosowanie treningów do wieku dzieci, a także ich możliwości fizycznych, wykorzystując odpowiedni sprzęt oraz program szkolenia układany przy współpracy z m.in. Herthą Berlin czy holenderskim Twente. Uczymy się od najlepszych i widzimy efekty naszej pracy w postaci powołań do wojewódzkich związków piłkarskich oraz do młodzieżowych reprezentacji, np. U13 czy U15 dziewczynek – dodaje.

Warto wspomnieć, że każdy młody piłkarz może pojawić się na 4 otwartych treningach. Jedyne, co jest potrzebne do gry to odpowiednie halowe obuwie, luźny strój sportowy, a także przede wszystkim uśmiech oraz chęć do zabawy w piłkarskim gronie! Szczegółowy harmonogram można znaleźć TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

tekst alternatywny

Sonda

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Księga Gości

  • Rychu / 20/08/2017:
    Kto by pomyślał, że jeszcze na stronach w 2017 roku...
  • Majkel / 23/06/2016:
    Super stronka i fajne informacje! lowciam buźki :**