Za miesiąc wystartuje II Bieg Souvre

10 czerwca amatorzy sportów biegowych z naszego regionu spotkają się na starcie Biegu Souvre w Inowrocławiu, aby przemierzyć jeden z dystansów: 5 km lub 10 km. Wydarzenie adresowane jest do wszystkich, bez względu na wiek – zarówno tych, którzy na co dzień trenują, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

Po raz kolejny organizatorzy przygotowali dla zawodników dwie trasy: na dystansie 5 km oraz 10 km.

– Aby wziąć udział w Biegu Souvre i mieć pewność, że pamiątkowy medal trafi w Twoje ręce, wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie http://www.bieg-souvre.pl – mówi Joanna Stochmal, koordynatorka projektu.

Start i meta biegu zlokalizowane są na Stadionie Miejskim przy ul. Wierzbińskiego 2. Trasa przebiegać będzie alejkami Parku Solankowego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik rodzinny, m.in. konkursy i zabawy dla dzieci, strefa motoryzacyjna i strefa spa.

Pakiety startowe

10 czerwca – już dziś zarezerwuj sobie ten termin, aby w sympatycznym gronie amatorów sportów biegowych, w pięknych okolicznościach przyrody spędzić aktywnie dzień. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę, pobiegowy posiłek, gadżety od sponsorów, a w przypadku Pakietu VIP – wyjątkowy upominek w postaci naturalnego suplementu diety Souvre Na Stawy.

Pobiegniemy z pomocą

Biegaczom, oprócz udziału w zdrowej rywalizacji, przyświecać będzie szczytna idea.

– Cel jest wielki! Oprócz ogromnej dawki endorfin i celebrowania biegowego święta, będzie towarzyszyła nam jeszcze jedna misja – w tym roku pomagamy dzieciakom z domów dziecka oraz osobom z rozległymi poparzeniami ciała, których marzeniem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej. Dodam, że wydarzenie organizowane jest przez Fundację Souvre, której celem jest nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia, ale również niesienie pomocy potrzebującym – dodaje Joanna Stochmal.

11 000 zł w puli nagród

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w następujących kategoriach biegowych: biegi dla dzieci na 100 m, 400 m i 800 m (bezpłatne zapisy na biegi dla dzieci prowadzone będą w dniu zawodów) oraz biegi główne na 5 km i 10 km (rejestracja online). Na uczestników czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. A jest o co powalczyć – w puli nagród aż 11 000 zł! Za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji Partnerów Souvre do wygrania jest wycieczka zagraniczna z okazji III Rocznicy firmy Souvre Internationale, która odbędzie się w połowie 2019 roku. Ponadto organizatorzy przewidzieli nagrody za kolejne, dalsze lokaty.

Dodaj komentarz