Wyniki Plebiscytu na Najlepszego Fryzjera w Inowrocławiu 2018!

Finałowa dziesiątka fryzjerów, którą wybrali internauci w specjalnej ankiecie, została poddana głosowaniu w dniach 1-10 czerwca. Oto wyniki głosowania.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w głosowaniu. Łącznie oddano 1 875 ważnych głosów. Serdecznie gratulujemy wszystkim fryzjerom, ponieważ ich udział w Plebiscycie był efektem licznych zgłoszeń nadesłanych przez internautów. Szczególnie gratulujemy pani Anicie Jaskulskiej, za zajęcie I miejsca w Plebiscycie na Najlepszego Fryzjera w Inowrocławiu 2018.

I miejsce –  „Anita” (Anita Jaskulska) – Szarych Szeregów 7b

II miejsce  – „Avangarda” (Julita Starosta) – Poznańska 100 – Kaufland
III miejsce – „Hair Room” (Marta Rybka) – Solankowa 22

 

Poniżej dokładne wyniki:

Najlepszy fryzjer w Inowrocławiu to:

Dodaj komentarz

8 komentarzy

kliknij, by dodać komentarz
  • Wynik rankingu jest faktem i cicho ! Każdy chodzi do fryzjera gdzie chce bo jest to sprawa indywidualna . Ja również chodzę do innego salonu , niemniej jednak gratuluję zwycięstwa pani Anicie i życzę pozostałym salonom takiego podejścia do klienta i kultury osobistej jaką wrodzoną ma pani zwyciężczyni . Nnno.

  • Ten wasz ranking jest cienki jak sił pająka… Śmiech na sali… Żenada

  • Wszystko jest niesprawiedliwe, same hejty na awangarde a nagle wygrana? Śmiech na sali!!

  • Faktycznie, jeszcze niedawno czytałam na hejted jak klienci smarują Avangardę w kauflandzie, a teraz nagle takie wysokie noty… Mam pytanie zatem, a gdzie chociażby jeden z najstarszych zakładów fryzjerskich w Inowroclawiu p. Paczkowskiego na ul. Poznańskiej obok kantoru. Do tej pory jest licznie oblegany i posiada ogromną renomę. Faktycznie. wszystkie koleżanki, koleżanek i rodziny właścicieli oddali głosy. Słaby ten ranking…

  • A gdzie MANUFAKTURA URODY u Pani Beaty to jest najlepszy salon w mieście 😘😘😘