Wybory 2018. Gdzie głosują inowrocławianie [według ulic]

Już w najbliższą niedzielę, 21 października, odbędą się wybory samorządowe. Przypominamy numery oraz granice wszystkich obwodów na terenie miasta.

OSIEDLE STARE MIASTO

1.
ulice: Cmentarna, Jana Kasprowicza, Karola Libelta, Karola Marcinkowskiego, ks. Romana Zientarskiego, Metalowców, Młyńska od nr. 9 do końca, Orłowska, plac Jana Kasprowicza, Plebanka, Poprzeczna, Przypadek, Składowa, Towarowa.
Filia nr 4 Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza ul. Poprzeczna 29
2
ulice: Bartka Nowaka, Dojazdowa, Henryka Czamana, hm. Marcina Strachanowskiego, Izydora Sobeckiego, Kazimierza Burzyńskiego, Lotnicza, Obwodowa, Piotra Bartoszcze, Powstańca Kwiatkowskiego, Powstańców Warszawy, Przy Stadionie, Radosna, Rodu Czaplów, Rtm. Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Stanisława Łuczaka, Stanisława Szenica, Stare Miasto, Stolarska, Szczęśliwa, Szybowcowa, Zamknięta.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha ul. Toruńska 46 – 48
3
ulice: Andrzeja Rakoczego, Dedala, Droga do Lotniska, Ikara, Józefa Dankowskiego, Młyńska od nr. 1 do 8, Okrężek, Osiedle Okrężek, Tadeusza Śliwaka, Toruńska od nr. 46 do końca.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha ul. Toruńska 46 – 48
4
ulice: Błonie, Jacewska od nr. 43 do końca, Jana Jaskólskiego, Jerzego Wróblewskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Śniadeckich, Tadeusza Kaźmierskiego, Zygmunta Kurka.
Przedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina” ul. Marii Skłodowskiej-Curie 41
5
ulica: Józefa Chociszewskiego.
Klub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu ul. Toruńska 60
6
ulice: Andrzeja Brończyka, Bursztynowa, Długa od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 14 (parzyste), Działowa, Glinki, Jacewska od nr. 1 do 42, Kruszańska, Rogowa, Św. Ducha od nr. 33 do 123 (nieparzyste), nr 34 oraz od nr. 124 do końca, Zielona.
Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Św. Ducha 90
7
ulice: Biskupa Antoniego Laubitza, Jana Kilińskiego, Kościelna od nr. 8 do końca, 3 Maja, Najświętszej Marii Panny, Szkolna, Średnia, Św. Ducha od nr. 1 do 32, Tadeusza Kościuszki, Toruńska od nr. 1 do 45, Wałowa od nr. 1 do 19.
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza ul. 3 Maja 11/13
8
ulice: Andrzeja od nr. 2 do końca (parzyste), Górnicza od nr. 2 do końca (parzyste), Kasztelańska od nr. 30 do końca, Krótka, Mała Andrzeja, Mała Rybnicka, Poznańska od nr. 1 do 55 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 46 (parzyste), Rybnicka, Rzeźnicka, Szymborska od nr. 1 do 9 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 32 (parzyste), Wałowa od nr. 20 do końca.
Kujawskie Centrum Kultury ul. Kasztelańska 22
9
ulice: Farna, Henryka Fryderyka Hoyera, Ignacego Jana Paderewskiego, Kasztelańska od nr. 1 do 29, Kościelna od nr. 1 do 7, Kręta, Królowej Jadwigi, ks. Bogdana Gordona, ks. Bolesława Jaśkowskiego, Kurowa, Łączna, plac Klasztorny, Podgórna, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 1 do 13, Przesmyk, Rynek, Solankowa od nr. 1 do 13 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 10 (parzyste), Stanisława Staszica od nr. 1 do końca (nieparzyste),
nr 18 oraz od nr. 38 do 44 (parzyste), Staropoznańska od nr. 1 do 10, Studzienna od nr. 1 do 11, nr. 13 i 15 oraz od nr. 17 do końca, 6 Stycznia, Szeroka, św. Mikołaja, Świętokrzyska od nr. 1 do 19 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 38 (parzyste), Wodna, Zofiówka nr 1.
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza ul. Jana Kilińskiego 16
10
ulice: al. Okrężna od nr. 1 do 35 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 62 (parzyste), Dubienka, gen. Władysława Sikorskiego od nr. 31 do końca (nieparzyste), ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 23 do końca (nieparzyste), Łucjana Grabskiego.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33
11
ulice: Dworcowa od nr. 1 do 5 (nieparzyste), od nr. 2 do końca (parzyste) oraz od nr. 43 do końca (nieparzyste), Krucza, Kruśliwiecka, Magazynowa od nr. 1 do 75 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 100 (parzyste), Osiedle Bydgoskie, Pakoska, Równinna, Szklarska, Szosa Bydgoska.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33

OSIEDLE PIASTOWSKIE

12.
ulice: Mieszka I, Św. Ducha od nr. 68 do 88 (parzyste).
Przedszkole nr 14 „Muzyczna Kraina” ul. Św. Ducha 86
13
ulice: Bolesława Krzywoustego od nr. 1 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 2 do 20 (parzyste), Św. Ducha nr 90.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Św. Ducha 90
14
ulice: Dąbrówki, Długa od nr. 16 do 52 (parzyste), Lipowa od nr. 43 do końca (nieparzyste), Św. Ducha od nr. 92 do 122 (parzyste), Władysława Hermana.
Administracja Osiedla Piastowskiego Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Bolesława Krzywoustego 23
15
ulica: Władysława Łokietka od nr. 29 do końca.
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej ul. Władysława Łokietka 3
16
ulica: Władysława Łokietka od nr. 9 do 28.
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej ul. Władysława Łokietka 3
17
ulice: Marulewska od nr. 1 do 33 (nieparzyste), Stefana Czarnieckiego od nr. 1 do końca (nieparzyste), Władysława Jagiełły od nr. 1 do końca (nieparzyste).
Przedszkole Niepubliczne „Pod Tęczą” ul. Władysława Łokietka 2
18
ulice: Andrzeja od nr. 1 do końca (nieparzyste), Cegielna, Św. Ducha od nr. 36 do 66 (parzyste), Władysława Łokietka od nr. 1 do 8.
Drukarnia POZKAL Spółka z o.o. Spółka komandytowa ul. Cegielna 10/12

OSIEDLE SOLNO

19.
ulice: Aleksandra Fredry, Aleksandry Cofty-Broniewskiej, Bolesława Chrobrego, Bolesława Śmiałego, Brzoskwiniowa, Bukowa, Czesława Janczarskiego, Ewy Szelburg-Zarembiny, Górnicza od nr. 1 do końca (nieparzyste), Gronowa, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Marcina Szancera, Jana III Sobieskiego, Janiny Porazińskiej, Józefa Aleksandrowicza, Kasztanowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Kujawskiego, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Sprawiedliwego, Kazimierza Wielkiego, Kornela Makuszyńskiego, Malinowa, Mariana Biskupa, Marii Kownackiej, Marulewska od nr. 2 do 30 (parzyste), Miechowicka od nr. 42 do końca, Morelowa, Orzechowa, Poznańska od nr. 57 do 61 (nieparzyste), Różana, Solna, Stanisława Sroczyńskiego, Stefana Batorego, Stefana Knasta, Sylwestra Ranusa, Szymborska od nr. 11 do 201 (nieparzyste) oraz od nr. 34 do 170 (parzyste), Tomasza Graczykowskiego, Topolowa, Wiśniowa, Zenona Kopcia.
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego ul. Jana III Sobieskiego 5/7
20
ulice: Adama Znanieckiego, Bolesława Brodnickiego, Bolesława Krzywoustego od nr. 22 do końca (parzyste), Brzozowa, Długa od nr. 54 do końca (parzyste), Edwarda Ponińskiego, Jagiellońska, Jaśminowa, Jesionowa, Józefa Kościelskiego, Juliusza Trzcińskiego, Kątna, Konwaliowa, ks. Dobromira Ziarniaka, Leona Czarlińskiego, Lipowa od nr. 1 do 41 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Marulewska od nr. 32 do końca (parzyste) oraz od nr. 35 do końca (nieparzyste), Milenijna, Niezapominajki, Papuszy, Stefana Czarnieckiego od nr. 2 do końca (parzyste), Tulipanowa, Wierzbowa, Władysława Jagiełły od nr. 2 do końca (parzyste), Wrzosowa.
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego ul. Jana III Sobieskiego 5/7

OSIEDLA: MĄTWY I SZYMBORZE

21.
ulice: Andrzeja Dybalskiego, Budowlana od nr. 1 do 43, Cicha od nr. 1 do końca (nieparzyste), Kolejowa, Kujawska, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Poznańska od nr. 185 do 243 (nieparzyste) oraz od nr. 202 do 224 (parzyste), Spółdzielców, Stanisława Przybyszewskiego, Staropoznańska od nr. 11 do 25, Szymborska od nr. 172 do końca (parzyste) oraz od nr. 203 do końca (nieparzyste), Transportowca, Wiejska, Wielkopolska, Wiktora Spornego od nr. 1 do 52, Władysława Reymonta.
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza ul. Stanisława Przybyszewskiego 119
22
ulice: Chabrowa, Dyngusowa, Fiołkowa, Franciszka Posadzego, Gdyńska, Kwiatowa, Makowa, Mątewska, Modrakowa, Mostowa, Piękna, Pokojowa, Polna, Poznańska od nr. 245 do końca (nieparzyste), Ruciana, Rumiankowa, Rzeczna, Słoneczna, Spokojna, Wiktora Spornego od nr. 53 do końca.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II ul. Poznańska 345
23
ulice: Bagienna, Chemiczna, Daniela Rakowicza, Deszczowa, Fabryczna, Jana Karola Maćkowskiego, Kamienna, Mikorzyńska, Nizinna, Notecka, Objazdowa, Popowicka, Poznańska od nr. 226 do końca (parzyste), Przemysłowa, Rąbińska od nr. 206 do końca, Rolna, Skryta, Sodowa, Staropoznańska od nr. 26 do końca, Torowa, Wapienna.
Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Chemiczna 9

OSIEDLE UZDROWISKOWE

24.
ulice: Ignacego Daszyńskiego od nr. 23 do końca, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 35 do końca.
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego ul. Ignacego Daszyńskiego 29
25
ulice: Armii Krajowej, Harcerstwa Polskiego, Marii Konopnickiej od nr. 24 do końca.
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego ul. Ignacego Daszyńskiego 29
26
ulice: Aleje Mikołaja Kopernika, Dworcowa od nr. 7 do 41 (nieparzyste), gen. Władysława Sikorskiego od nr. 1 do 29 (nieparzyste) oraz od nr. 2 do końca (parzyste), Grodzka, ks. Piotra Wawrzyniaka od nr. 1 do 21 (nieparzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 14 do 46, Stanisława Staszica od nr. 2 do 16 (parzyste) oraz od nr. 20 do 36 (parzyste).
Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Aleje Mikołaja Kopernika 7
27
ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 1 do 50, Ignacego Daszyńskiego od nr. 1 do 22, Marii Konopnickiej od nr. 1 do 23, Prezydenta Franklina Roosevelta, Solankowa od nr. 12 do końca (parzyste) oraz od nr. 15 do końca (nieparzyste), Studzienna od nr. 12 do 16 (parzyste), Świętokrzyska od nr. 21 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 40 do końca (parzyste), Ustronie, Zofiówka od nr. 2 do końca.
Zespół Szkół im. Marka Kotańskiego ul. Solankowa 21
28
ulice: al. Henryka Sienkiewicza od nr. 51 do końca, al. Okrężna od nr. 37 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 64 do końca (parzyste), al. Powstańców, Boczna, Magazynowa od nr. 77 do końca (nieparzyste) oraz od nr. 102 do końca (parzyste), Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr. 47 do końca, Przy Stawku, Zygmunta Wilkońskiego od nr. 1 do 34.
Filia nr 1 Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza ul. Zygmunta Wilkońskiego 32
29
ulice: gen. Franciszka Kleeberga od nr. 1 do 7, nr 9 oraz od nr. 11 do końca, Wojska Polskiego od nr. 1 do 9.
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich ul. Józefa Krzymińskiego 4
30
ulice: Józefa Krzymińskiego, plac Bad Oeynhausen, gen. Franciszka Kleeberga od nr. 8 do 10 (parzyste).
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Powstańców Wielkopolskich ul. Józefa Krzymińskiego 4
31
ulice: al. Niepodległości od nr. 1 do 26, Czarna Droga, Prymasa Józefa Glempa, Stanisława Staszica od nr. 46 do końca (parzyste), Zapadłe.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 ul. Józefa Krzymińskiego 8
32
ulica: Wojska Polskiego od nr. 11 do 35 (nieparzyste).
Przedszkole nr 20 „Kujawskie dzieci” ul. Wojska Polskiego 13a
33
ulice: Adama Poszwińskiego, Batkowska, Bluszczowa, Bł. Jerzego Popiełuszki, Bogdana Snarskiego, Chmielna, Franciszka Becińskiego, Grochowa, Jakuba Jasińskiego, Jęczmienna, Józefa Ulatowskiego, Lniana, Łubinowa, Macieja Wierzbińskiego, Marcelego Kujawy Połczyńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niemojewskich, Orląt Lwowskich, Pszeniczna, Rąbińska od nr. 1 do 205, Rzepakowa, Słonecznikowa, Stanisława Waszaka, Szparagowa, Warsztatowa, Witolda Kocikowskiego, Wojska Polskiego od nr. 10 do 46 (parzyste), Zielna, Żytnia.
Zakład Robót Publicznych ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15
34
ulice: al. Niepodległości od nr. 27 do 42, Gwarków.
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego ul. Janusza Kusocińskiego 24
35
ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, al. Niepodległości od nr. 43 do 59, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Józefa Weyssenhoffa, Juliusza Słowackiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Miechowicka od nr. 1 do 41, Mikołaja Reja, Poznańska od nr. 48 do 200 (parzyste) oraz od nr. 63 do 183 (nieparzyste), Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Zenona Kosidowskiego.
Budynek administracyjny ul. Poznańska 185
36
ulice: Justyny Wichlińskiej, ks. Władysława Demskiego, płk. Witolda Roszkowskiego, ppłk. Józefa Owczarskiego, Prezydenta Apolinarego Jankowskiego, Stanisława Wachowiaka.
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego ul. Janusza Kusocińskiego 24
37
ulica: Janusza Kusocińskiego.
Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi „Słoneczko” ul. Janusza Kusocińskiego 11
38
ulica: Szarych Szeregów od nr. 1 do 11.
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego ul. Szarych Szeregów 1
39
ulica: Szarych Szeregów od nr. 12 do końca.
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego ul. Szarych Szeregów 1
40
ulice: Emilii Plater, Jana Molla, Stanisława Kiełbasiewicza.
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
41
ulice: Ludwika Błażka, Wojska Polskiego od nr. 37 do 47 (nieparzyste).
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
42
ulica: Iwana Alejnika.
Przedszkole nr 20 „Kujawskie dzieci” ul. Iwana Alejnika 13
43
ulice: Genowefy Jaworskiej, Henryka Arctowskiego, Maksymiliana Gruszczyńskiego, Pawła Cymsa, Wojska Polskiego od nr. 48 do końca.
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo ul. Emilii Plater 3
44
ulice: al. Niepodległości od nr. 60 do 92, Jana z Ludziska, Klemensa Janickiego, Wspólna.
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
45
ulice: al. Niepodległości od nr. 93 do końca, al. 800-lecia Inowrocławia, Bolesława Leśmiana, Budowlana od nr. 44 do końca, Cicha od nr. 2 do końca (parzyste), Gustawa Zielińskiego, Leona Czaplickiego, Polskich Saperów, 59 Pułku Piechoty, Romana Dmowskiego.
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo ul. Emilii Plater 3
46
Dom Pomocy Społecznej w Inowrocławiu.
Dom Pomocy Społecznej ul. Macieja Wierzbińskiego 49
47
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu.
Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Ludwika Błażka ul. Poznańska 97
48
Zakład Karny w Inowrocławiu.
Zakład Karny ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 46
49
„Solanki” Uzdrowisko Inowrocław Spółka z o.o., w skład którego wchodzą: Zespół Sanatoryjno-Szpitalny „Kujawiak”, Sanatorium „As”, Sanatorium „Ostoja”, Sanatorium „Kujawianka”.
Zespół Sanatoryjno-Szpitalny „Kujawiak” ul. Zygmunta Wilkońskiego 23

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.