Wkrótce odbędzie się Festiwal Nauki oraz Piknik Naukowo-Rodzinny

W dniach 25 -26 maja Wydział Zarządzania i Nauk Społecznych WSG w Inowrocławiu zamieni się w centrum nauki, sztuki, kultury i zabawy. Wiele atrakcji, warsztatów oraz pokazów przygotowano w związku z tegorocznym Bydgoskim Festiwalem Nauki.

W ramach tej imprezy 25 maja br. odbędzie się Piknik Naukowo-Rodzinny z pokazami, grami z atrakcyjnymi nagrodami i pysznym poczęstunkiem. Tegoroczny Festiwal Nauki będzie wydarzeniem popularnonaukowym, który zorganizowany zostanie dla mieszkańców Inowrocławia i okolic pod hasłem: „Złap bakcyla nauki”. Dzięki temu wydarzeniu organizatorzy udowodnią, że nauka nie jest nudna. To jedyna taka i niepowtarzalna impreza w naszym mieście organizowana przez WSG – jedną z największych uczelni wyższych w naszym województwie. W tym roku partnerami wydarzenia będą: Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, szkoły ponadgimnazjalne i licea z Inowrocławia, Europe Direct – Bydgoszcz i Toruń, KPP, Grupa A3F, CKP, SPSS, 2 Inowrocławski Pułk Inżynieryjny w Inowrocławiu, Klub Sportowy Unia Janikowo oraz Nadgoplański Park Tysiąclecia z Kruszwicy.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Festiwalu Nauki zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej: inowrocław@byd.pl lub pod numerem telefonu: 52 567 00 90.

Dodaj komentarz