WiewiórINKA odwiedziła 100 miast!

Inowrocławska WiewiórINKA zakończyła swoją przygodę z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Udało jej się odwiedzić 100 miast, gdzie promowała uroki Inowrocławia.

Przypomnijmy, że inowrocławska maskotka swoją przygodę rozpoczęła 16 marca na dworcu PKP, skąd wyruszyła w pierwszą podróż. Odwiedziła wtedy m.in. Poznań i Wrocław. WiewiórINKA dzielnie podróżowała. Nie były jej straszne wycieczki przy – 6 stopniach, czy też w upale, gdzie termometry wskazywały temperaturę + 36 stopni. Miasta odwiedzała głównie pociągami, w ostatnią podróż wybrała się samochodem po województwie kujawsko-pomorskim. Podczas ostatniej wycieczki odwiedziła m.in. Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz
i Włocławek. Łącznie przejechała 8200 km i odwiedziła 14 województw. WiewiórINKA znana jest już w całej Polsce, a spotkania z nią cieszyły się dużą popularnością. Występowała w miejskich telewizjach i bardzo często udzielała wywiadów do radia.

Kilkanaście tysięcy spotkanych mieszkańców, tysiące rozdanych ulotek i mnóstwo wspólnych zdjęć, a to wszystko, by zachęcić turystów do odwiedzenia Inowrocławia.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.