Wielka nagroda dla dziewczyn z „szóstki”!

Mistrzowie Polski w kategorii U-10 wraz z trenerem Marcinem Kozłowskim / fot. ino-24.pl

Zwycięzcy Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”  w kategorii U-10 czyli dziewczyny z UKS Szóstka Inowrocław spotkają się z piłkarską reprezentacją Polski i obejrzą mecz biało-czerwonych z Holandią!

Mistrzowie Polski czyli zdobywcy Pucharu Tymbarku, pojawią się już 30 maja w Trójmieście, by w ramach nagrody za zwycięstwo w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” spotkać się z kadrą Adama Nawałki oraz obejrzeć na Stadionie Energa Gdańsk mecz Polska – Holandia. Na młodych adeptów futbolu czeka niezwykle atrakcyjny wyjazd z mnóstwem piłkarskich atrakcji.

Już 1 czerwca zwycięzcy XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” będą ściskać kciuki za reprezentantów Polski, którzy w ramach przygotowań do Euro 2016 zmierzą się z reprezentacją Holandii. Pojedynek z „Oranje” to prawdziwa gratka dla dzieci, aby z bliska podziwiać swoich idoli w najważniejszym sprawdzianie przed turniejem we Francji. Podopieczni Danny’ego Blinda na pewno wysoko zawieszą Polakom poprzeczkę, chcąc szybko wymazać z pamięci swoich kibiców nieudane kwalifikacje do Euro 2016.

Oprócz meczu reprezentacji Polski dla dziewczyn z inowrocławskiej „szóstki” przygotowano wiele innych atrakcji. W przeddzień meczu dzieci wezmą udział w ekskluzywnym spotkaniu ze wszystkimi piłkarzami reprezentacji oraz selekcjonerem Adamem Nawałką, podczas którego będą miały okazję porozmawiać ze swoimi idolami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Zwycięzcy XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” obejrzą również oficjalny trening Biało-Czerwonych oraz zwiedzą Stadion Energa Gdańsk. Poza piłkarskimi emocjami na wszystkich uczestników czeka jeszcze wyprawa promem na Hel i wizyta w fokarium.

– Laureaci Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zbierają owoce swojej ciężkiej pracy i przygotowań do rozgrywek. Wśród setek tysięcy dzieci okazali się najlepsi i teraz mają niepowtarzalną okazję na spotkanie ze swoimi idolami. Zobaczyć na żywo w akcji reprezentantów Polski w przededniu Euro to nie lada przeżycie. Szczególnie, że Polacy zagrają z renomowanym przeciwnikiem, jakim jest Holandia. Jestem przekonany, że pobyt na Helu i w Gdańsku będą wyjątkowym wydarzeniem dla uczestników turnieju, którego nie zapomną do końca życia – powiedział Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– Za nami XVI edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z fantastycznymi finałem na Stadionie PGE Narodowym. Od 10 lat Tymbark jest głównym sponsorem tych rozgrywek i spełnia piłkarskie marzenia dzieci. Spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski oraz selekcjonerem Adamem Nawałką to z pewnością jedno z nich, dlatego myślę, że możliwość poznania swoich idoli i zobaczenia ich w akcji w meczu z Holandią będą nie tylko niezwykłą nagrodą, ale również motywacją do dalszych treningów – powiedział Krzysztof Pawiński, Prezes Zarządu Grupy Maspex.

Skład UKS Szóstka Inowrocław: Martyna Cupriak, Aleksandra Jankowska, Julita Lipińska, Oliwia Jendrasiak, Oliwia Niewiadomska, Mia Łasińska, Zuzanna Bielicka, Kornelia Wielandt, Nikola Krosta, Patrycja Kielecka, Wiktoria Skowron, Nikola Dominiak. Trenerem grupy jest Marcin Kozłowski.

Już ruszają zapisy do kolejnej, XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Szczegóły będą dostępne na oficjalnej stronie rozgrywek – www.zpodworkanastadion.pl.

Turniej przyszłych Reprezentantów Polski

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe rozgrywki dla dzieci w wieku szkolnym w Europie. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a głównym sponsorem od dziesięciu lat jest firma Tymbark. Celem Turnieju jest zachęcanie uczniów szkół podstawowych do uprawiania sportu, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnianie dziecięcych marzeń.

Turniej był początkiem piłkarskiej przygody dla wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych: m.in. Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego, Bartosza Salamona, Marcina Kamińskiego, Tomasza Kędziory, Bartosza Bereszyńskiego, Gracjana Horoszkiewicza, Igora Łasickiego, Karola Żwira, Filipa Jagiełło, Michała Bartkowiaka, oraz Pauliny Dudek.

Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz
  • Gratulacje dla dziewczyn i trenera. Ciężka praca się opłaciła. Brawo!