Weź udział w kulinarnym konkursie!

– Jeśli samodzielnie przygotowujesz posiłki dla swojego maluszka i masz sprawdzony przepis na pyszną, zdrową potrawę, koniecznie weź udział w naszym konkursie kulinarnym – przekonują pracownicy inowrocławskiej biblioteki.

Wszystko co trzeba zrobić, to przysłać na adres: j.strzelecka@bmino.pl swoją propozycję (potrzebne składniki i sposób wykonania) oraz trzy zdjęcia potrawy odpowiedniej dla dziecka do 1. roku życia. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę m.in. dobór zdrowych składników i wizualną atrakcyjność dania. Przepisy można wysyłać do 15 września br.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 września o godz. 16.00 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” przy ul. Kilińskiego 16. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają nagrody w postaci sprzętu AGD. Szczegółowy regulamin na stronie www.jan-kasprowicz.bmino.pl

Konkurs „Apetyczne i zdrowe przepisy domowe” jest organizowany przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w ramach konkursu grantowego, edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” zainicjowanego przez Fundację NUTRICIA, poświęconego edukacji żywieniowej kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci w pierwszym roku życia.

Dodaj komentarz