Weekend w Kinomax

Dziś w inowrocławskim kinie ogólnopolska premiera „72 godziny” z Kevinem Costnerem w roli głównej. W weekend nie zabraknie także polskich produkcji, a dla najmłodszych animacja LEGO Przygoda.

„Wkręceni” to opowieść o trójce przyjaciół ze Śląska. Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy – podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza – trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za niemieckich inwestorów.
sobota i niedziela godz. 17.00

„Jack Strong” – film opowiada jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego – człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.
sobota i niedziela godz. 12.00 i 19.00

„LEGOŸ Przygodapierwszy pełnometrażowy film kinowy przedstawiający świat klocków LEGO. Zwykły ludzik Lego zostaje przez pomyłkę wzięty za legendarnego Budowniczego i musi wziąć udział w wyprawie, która ma na celu powstrzymanie złego tyrana.
sobota i niedziela godz. 15.00 (wersja 2D) oraz godz. 13.00 (wersja 3D)

„Facet (nie)potrzebny od zarazZosia rozstaje się z chłopakiem po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji, postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości… albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?
sobota i niedziela godz. 18.30

„Zimowa Opowieść” – opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem. W filmie zagrali: Colin Farrell („Pamięć absolutna”), Jessica Brown Findlay (znana z telewizyjnej produkcji „Downtown Abbey”), zdobywcy Oscara Jennifer Connelly („Piękny umysł”), William Hurt („Pocałunek kobiety pająka”), Eva Marie Saint („Na nabrzeżach”) i Russel Crowe („Gladiator”).
sobota i niedziela godz. 21.15 i 23.15

„Rodzinka nie z tej Ziemi– Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!
sobota i niedziela godz. 11:00, 14:30 i16:30

„72 Godziny” – Śmiertelnie chory agent Secret Service Ethan Runner postanawia przed pójściem na emeryturę wykonać ostatnie zadanie. W zamian uzyska eksperymentalny lek, który uratuje mu życie. Wykonując swoją misję musi walczyć z efektami halucynogennymi i narkolepsją.
sobota i niedziela godz. 20.30

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.