W „Tajemniczym Ogrodzie” po wakacjach

Od września „Tajemniczy Ogród” przy ul. Kilińskiego 16 przygotował wiele ciekawych atrakcji.

DZIECI MŁODSZE 2-5 lat

Muzyczna Akademia Malucha – zabawy z elementami rytmu, dźwięków, śpiewu i tańca, które  wspomogą rozwój oraz naturalne zdolności muzyczne najmłodszych. Zajęcia prowadzi Agnieszka Krokowska.

Grupa WIOLINKI      (2 – 3 lata)
Grupa NUTKI            (4 – 5 lat)
Zajęcia odbywają się we wtorki 1 raz w miesiącu dla danej grupy wiekowej, o godz. 16.30, trwają 40 min. Obowiązują zapisy na cały cykl (10 spotkań).

Klub Malucha (2–3 lata)
Bajkowe Przedszkole (4–5 lat)
Zajęcia dla dzieci i rodziców, a w nich: zabawy muzyczno–ruchowe, manualne, literackie. Spotkania są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności współdziałania w grupie rówieśników. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu dla danej grupy wiekowej, o godz. 16.30, trwają 40 min. Obowiązują zapisy na cały cykl (9 spotkań).

DZIECI STARSZE 7–12 lat

 „Szach– Mat” – zajęcia dla miłośników szachów. Proponujemy naukę gry od podstaw jak również doskonalenie swoich umiejętności. Wszystko pod czujnym okiem instruktora – Piotra Czarnolewskiego.
Spotkania odbywają się w pierwszy piątek miesiąca, o godz. 16.00, trwają 2 h. Obowiązują zapisy na cały cykl (10 spotkań).

„Małe arcydziełka” to lubiane przez dzieci zajęcia manualne oraz tematyczne. W ten przyjemny sposób uczestnicy mogą rozwijać wyobraźnię oraz poszerzać wiedzę o otaczającym świecie. Spotkania odbywają się 1 raz w miesiącu. Wstęp wolny.

„Four o’clock” – nauka języka angielskiego dla dzieci w wieku 7–10 lat. Spotkania są doskonałą okazją do rozwijania kompetencji z tego języka. Zajęcia prowadzi lektor z Fundacji Ekspert Kujawy. Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu, o godz. 16.15, trwają 45 min. Obowiązują zapisy na cały cykl (20 zajęć).

Oprócz tego:

TEATR jak z BAJKI
Spektakle w wykonaniu aktorów cenionych Teatrów dla dzieci. 1 – 2 razy na kwartał. Wstęp wolny, za potwierdzeniem udziału. Aktualne terminy na stronie www.jan-kasprowicz.bmino.pl w zakładce „Kalendarz imprez”.

I jeszcze więcej:

suchy basen z kulkami, klocki konstrukcyjne, gry planszowe, puzzle oraz mnóstwo kolorowych książek.

Wszystkie zajęcia i spotkania są bezpłatne. Zapisy: tel. (52) 352-72-37, mailowo oddzialdladzieci@bmino.pl lub osobiście w placówce.

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.