W pogoni za rozwojem FMX w Polsce

Artur Puzio, który mimo nadarzających się kontuzji, liczy na to, że rok 2016 okaże się mniej obfity w urazy, a bardziej w wysokie osiągnięcia.

W dyscyplinie jaką jest FMX, ciężko przetrwać cały sezon bez kontuzji. Koniec 2015 roku nie okazał się dla mnie szczęśliwy. Przechodzę obecnie proces rehabilitacji, ale już mentalnie jestem przy powrocie do walki o wysokie cele. Obecnie trwają prace nad moim promocyjnym filmem wideo. Nie ukrywam, iż obecnie mam czas na prace związane z montażem (przy pomocy specjalistów) i odpowiednim zbudowaniem emocji. To ciekawa forma promocji i pokazania, że freestyle motocross to nie tylko sportowa rywalizacja, to styl życia. Ciekawe są kulisy powstania materiału wideo. Kibice sportów ekstremalnych będą mogli zobaczyć FMX w innej odsłonie. Wideo kręcone jest w 200 klatkach na sekundę, pozwala to na ukazanie kwintesencji drobiazgów ukrytych w ewolucjach, w zwolnionym tempie. Pozwala to dostrzec poprawność ich wykonywania. Najczęściej kibic ma możliwość oglądania skoków z dołu. My użyliśmy dźwigu z podnośnikiem, dzięki czemu zobaczyć będzie można ujęcia z lotu ptaka –  zaznacza Artur Puzio.

Poprzeczka na 2016 rok stawiana jest wysoko. Jednak ambicje Artura pokazują, że kontynuacja jego kariery i najwyższe osiągi, nadal są przed nim. Najważniejszym przekazem jest promocja sportu i ukazanie go w sposób artystyczny i dbanie o jego rozwój w Polsce.

Cieszę się, że coraz częściej FMX staje się zauważalny, dlatego bardzo chciałbym podziękować wszystkim partnerom, dzięki którym wideo powstało. Impostal.pl, który napędza nasze akcje. Kapral-car, Gmina Barcin, interpolska, AgroTrans, Olek Motocykle. Uzupełnili skład także, Ogio, Elade, Bella Line Bydgoszcz, Antałex, Pitbike MRF i UTB Servis – z wyrazami podziękowania zaznacza Mistrz Polski.

 

Dodaj komentarz