Trwa rekrutacja na UTW

fot. nadesłane

Inowrocławski Uniwersytet III Wieku Fundacji Ekspert–Kujawy przy WSPT w Koninie serdecznie zaprasza wszystkie osoby po 50 roku życia do przystąpienia do grona słuchaczy UTW. W nadchodzącym roku akademickim 2015-2016 uniwersytet zmienił nieco formę funkcjonowania, tworząc wydziały tematyczne.

– Jeżeli jesteś seniorem z pasją nasz UTW jest właśnie dla Ciebie! W ubiegłym roku ponad 160 seniorów uczestniczyło w wykładach, zajęciach hobbystycznych, wyjazdach do opery i filharmonii, wycieczkach turystycznych, wyjściach do kina oraz imprezach organizowanych przez uniwersytet. Wierzymy, że w tym roku dołączą do nas kolejne osoby – mówi Dorota Rąblewska, kierownik fundacyjnego UTW.

– Uczeni doświadczeniem z roku poprzedniego usystematyzowaliśmy sposób realizacji wykładów ogólnych, dzieląc je na konkretne kategorie tematyczne. W ten sposób powstał Wydział Psychologii, Prawa i Edukacji Obywatelskiej, Promocji Zdrowia, Nauk Społecznych, Historii Powszechnej i Literatury polskiej. Dzięki temu seniorzy będą mogli uczestniczyć w zajęciach z dziedziny ściśle ich interesującej. Oczywiście dla chętnych będzie możliwość zapisania się do wszystkich wydziałów – dodaje.

Ale to nie wszystko – UTW realizował będzie szereg zajęć sekcyjnych, w tym komputerowych, językowych, relaksacyjnych, florystycznych, kulinarnych, gimnastycznych, czy tanecznych. Ponadto na seniorów czekają wyjazdy kulturalne i turystyczne, a także szereg uroczystości przygotowanych specjalnie dla słuchaczy.

Informacje na temat możliwości przystąpienia do UTW pod nr tel. 516-213-408, na stronie www.utw.ekspert-kujawy.pl lub osobiście w sekretariacie UTW – Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu, ul. Dworcowa 65.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.