Toruńska, Staszica i Dworcowa do remontu!

W najbliższych dniach mają rozpocząć się remonty ulic Toruńskiej, Dworcowej i Staszica. W związku z tym inowrocławianie muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami.

Jak podaje UM, prace remontowe będą polegały głównie na wymianie warstw wierzchnich ulic i będą niewątpliwie wiązały się z czasowymi utrudnieniami w ruchu na terenie Inowrocławia.

– Na drogach dwujezdniowych ruch będzie się odbywał na jednym pasie. Mieszkańcom sugerujemy, aby korzystali, tam gdzie to możliwe, z dróg lokalnych, a nie przelotowych – mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

W celu zapewnienia ciągłości ruchu, bezpieczeństwa oraz umożliwienia wykonania robót budowlanych, przed rozpoczęciem prac zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.
Remont każdej z ulic może potrwać do 3 tygodni. Tymczasową organizację ruchu zatwierdza GDDKiA. Gdy tylko zostanie ona zatwierdzona, zostanie podana do publicznej wiadomości.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.