To będzie wielkie otwarcie!

Pozostało już niewiele dni do otwarcia Galerii Solnej, tak długo wyczekiwanej przez mieszkańców Inowrocławia i okolic. Otwarcie nastąpi 8 maja o godz. 17.

Wszystkie imprezy związane z otwarciem pierwszej galerii handlowej w Inowrocławiu będą trwały aż 5 dni. W dniach od 8 do 12 maja wystarczy zrobić zakupy za 20 zł oraz oszacować liczbę kryształów soli w szklanej urnie, znajdującej się na pasażu Galerii Solnej. Klienci, którzy poprawnie oszacują liczbę kryształów soli mają szansę wygrać laptopy, tablety, telewizory, aparaty cyfrowe, zestawy kina domowego i wiele innych nagród.

W sobotę i niedzielę odbędą się konkursy, animacje i pokaz dużych baniek mydlanych  dla dzieci i dorosłych. W tych dniach hostessy częstować będą słodyczami i watą cukrową. Będzie także możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które będzie drukowane na miejscu w galerii. Dla odważnych i szukających przygód będą Sky Rotator i Symulatory F1.

W pierwszych dniach Galerię Solną odwiedzą także znane z telewizji osobistości. 11 maja wystąpi gość, który specjalizuje się w szerokim spectrum różnorodnych menu – Magda Gessler, oraz Izabela Janachowska
i Robert Kochanek –
uczestnicy Tańca z Gwiazdami. Z kolei 12 maja w Galerii Solnej gościem specjalnym będzie prawdziwa specjalistka w dziedzinie wiosennych porządków – Małgorzata Rozenek.

Czy zamierzasz pojawić się w Galerii Solnej w dniu jej otwarcia 8 maja?

  • Tak (50%)
  • Nie (38%)
  • Jeszcze nie wiem (12%)

liczba głosów: 262

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz