Tak wyglądał Dzień Pozytywnego Myślenia

Dzień Pozytywnego Myślenia rozpoczęto od wernisażu obrazów artystki malującej stopami pani Małgorzaty Waszkiewicz. Spotkanie to było dla zgromadzonych solidną lekcją optymizmu.

Po południu, o godz. 17:00 mogliśmy zajrzeć do świata smaków i zapachów kaw i herbat, a to za sprawą pani Barbary Szatkowskiej z „Czasu na herbatę”, która w interesujący sposób opowiedziała nam o popularnych napojach, o ich rodzajach i dobroczynnym ich oddziaływaniu na nasz organizm.

Dla pani Barbary Szatkowskiej czas spędzony przy kawie lub herbacie z dobrą książką to idealny sposób na relaks i odpoczynek. Prowadząca pokaz przygotowała także dla uczestników trzy  upominki – niespodzianki.

Kolejnym gościem tego dnia była pani Iza Wojnowska, autorka książki „Hygge po polsku”, która wyjaśniła nam co oznacza i skąd pochodzi to obco brzmiące słowo hygge, co zrobić, by trochę zwolnić i cieszyć się chwilą.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.