Szkolenie z firmą Baumit

W „Budowlance” dba się o to, aby uczniowie ubiegający się o tytułu technika – dobrze znali nowe technologie, nowoczesne materiały budowlane i te przeznaczone do renowacji.

Badania wskazują, że przed branżą budowlaną kolejne lata prosperity – wobec rosnącej liczby zamówień, producenci materiałów budowlanych również prężnie się rozwijają. Sektor ten staje się coraz bardziej nowoczesny i konkurencyjny. Dlatego młodzież z klas: technik budownictwa i technik renowacji elementów architektury uczestniczyła w szkoleniu zawodowym, które przeprowadziła firma Baumit Polska. Szkolenie poprowadzili: Zbigniew Operacz przedstawiciel handlowy firmy Baumit oraz instruktor firmy Krzysztof Ciechanowski. Przedstawili oni wykonanie dociepleń budynków oraz wykonanie posadzek przemysłowych. Spotkanie branżowe wzbogacone zostało o wykład konserwatora zabytków Macieja Iwańca, który opowiedział o konserwacji i renowacji budynków i błędach, których w czasie tego rodzaju prac należy unikać. Uczniowie, którzy wyróżnili się podczas spotkania otrzymali nagrody – upominki.

Należy podziękować przedstawicielom firmy za przekazanie cennych informacji o produktach, ich właściwościach i zakresie stosowania oraz za przygotowanie profesjonalnego pokazu. Uczniowie byli bardzo zainteresowani pozyskiwaniem nowej wiedzy zawodowej przekazywanej im w ten ciekawy sposób.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.