Strzelanina w Inowrocławiu. Są ranni!

Dwóch policjantów i napastnik zostali ranni w strzelaninie. Do wymiany ognia doszło między funkcjonariuszami CBŚP i przestępcami.

Do strzelaniny doszło ok. godz. 19:30 na osiedlu Toruńskim przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Teren zabezpieczają policyjne radiowozy, miejsce strzelaniny jest odgrodzone. Nad miejscem zdarzenia krążył policyjny helikopter. Ranni policjanci oraz przestępca trafili do szpitala. Na chwilę obecną policja nie komentuje sprawy.

Przestępca uzbrojony w pistolet zaczął strzelać w kierunku policjantów. Jeden z funkcjonariuszy został postrzelony w bark, inny w nogi. Policjanci odpowiadając ogniem postrzeli napastnika w nogi. Poszkodowani policjanci oraz napastnik zostali przewiezieni do szpitala. Pozostają pod obserwacją. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście poza tą trójką, nikt inny nie został poszkodowany.

Nieoficjalnie mówi się, że przestępca, którego zatrzymano brał udział w porwaniu gdańskiego adwokata. Prokurator Mariusz Marciniak z Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej w Gdańsku poinformował w czwartek, że prokurator Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku w dniu 27 września 2017 r. przejął do dalszego prowadzenia śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa w Inowrocławiu dwóch funkcjonariuszy CBSP.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.