Śliwka Fest 2014. Wiemy kto wystąpi!

sliwka-fest-2014-pierwsze-ogloszenie
fot. nadesłane

W dniach 15-16 sierpnia w Chmielnikach koło Bydgoszczy odbędzie się kolejna, czwarta edycja Festiwalu Śliwka Fest. Gwiazdami wydarzenia będą Decapitated i Hunter.

Śliwka Fest to wielkie muzyczne święto, które w tym roku odbędzie się po raz czwarty. Na tę okoliczność przygotowano atrakcyjne line-upy i unikatowe, smaczne potrawy na bazie produktów lokalnych z obszaru LGD „Trzy Doliny” opracowane specjalnie na Festiwal, których motywem wiodącym będzie oczywiście… śliwka.

– Po niezwykle udanej zeszłej edycji, podczas której gwiazdą był zespół Acid Drinkers, nadszedł czas na podwójną dawkę metalu. Festiwal Śliwka Fest to dwudniowa impreza plenerowa, w ramach której organizator przewiduje w pierwszym dniu Koncerty Laureatów poprzednich edycji, uwieńczone występem formacji Decapitated. Decapitated to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel metalowych na świecie. Grupa zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami cieszy się ogromną popularnością i regularnie pojawia się na największych wydarzeniach muzycznych. O klasie tego zespołu może świadczyć chociażby fakt pojawienia się na Wacken Metal Festival czy koncertowanie u boku takich formacji, jak Children of Bodom, Gojira, czy Meshuggah – przekonuje Mateusz Kardaś, rzecznik prasowy Śliwka Fest 2014.

Jak informują organizatorzy, drugiego dnia obędzie się Przegląd Muzyczny młodych zespołów, które w konkursie pod okiem profesjonalnego Jury rywalizować będą o cenne muzyczne nagrody. Będą to: Drunk Riders, Eyes Of Sheep, Infliction, Pull The Wire, Sleep Since The April, Moove, Thermit, Venus Fly Trap. Za zajęcie I miejsca zespół otrzyma: mikrofon Shure Super 55 Deluxe Bundle (statyw mikrofonowy, redukcja do statywu oraz kabel mikrofonowy), talon na wykonanie 50 kostek gitarowych z logo zespołu, talon na wykonanie 30 koszulek z logo zespołu. Za zajęcie II miejsca zespół otrzyma:mikrofon Shure SH55 Series II Bundle (statyw mikrofonowy, redukcja do statywu oraz kabel mikrofonowy), talon na wykonanie 30 koszulek z logo zespołu. Za zajęcie III miejsca zespół otrzyma: Mikrofon Shure SH55 Series II Bundle (statyw mikrofonowy, redukcja do statywu oraz kabel mikrofonowy), talon na wykonanie 10 koszulek z logo zespołu

Na zakończenie wydarzenia na scenie pojawi się zespół Hunter – najprawdziwsza legenda polskiej sceny metalowej. Zespół powstał w 1985 roku i do tej pory regularnie tworzy oraz koncertuje, ciesząc się coraz większym uznaniem wśród słuchaczy. Grupa pochwalić się może rzeszą fanów w całym kraju, a także występami na największych wydarzeniach w Polsce. Muzycy już kilkukrotnie dawali niesamowite show na Przystanku Woodstock, czy Ursynaliach, a także dzielili scenę z gwiazdami takimi jak Metallica, Machine Head, czy Gojira.

Wstęp na imprezę jest wolny. Na festiwalowiczów czeka też bezpłatne pole namiotowe, od piątku do niedzieli.
Szczegóły dotyczące dojazdu na miejsce imprezy zostaną podane na stronie festiwalu www.sliwkafest.pl
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1437556283194946
Organizatorem festiwalu jest LGD „Trzy Doliny”. Festiwal jest współfinansowany ze środków PROW na lata 2007-2013.

Zobacz: Titus, The Sixpounder, Flapjack. Znamy więcej szczegółów Śliwka Fest 2014!

 

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.