Sierpień z bezpłatnym językiem obcym!

IMG_1321a
fot. nadesłane

Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert–Kujawy już od kilku lat organizuje zajęcia językowe dla chłonnych wiedzy słuchaczy, nastawionych na nieustanny rozwój. Lektorzy z Eksperta dokładają wszelkich starań, żeby czas poświęcony na dodatkową naukę nie był stracony, a uczestnicy kursów byli zadowoleni z efektów.

Nauka w Szkole Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy trwa cały rok, ale okres wakacyjny jest szczególny, ponieważ właśnie wtedy, do stałej oferty dołączają oferty bonusowe. Nie inaczej jest w tym roku.

– Sierpień w SJO upłynie pod hasłem bezpłatnych zajęć. Dorosłych, chcących udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego zapraszamy w każdy poniedziałek od godziny 16 na naukę w grupach średniozaawansowanych, a w każdą środę od godz. 16.00 na zajęcia na poziomie podstawowym – mówi kierownik Szkoły Języków Obcych Fundacji Ekspert–Kujawy, Agata Libera.

Dodatkowo, SJO proponuje w sierpniu bezpłatne konsultacje z zakresu języka angielskiego, ułatwiające osobom zainteresowanym poszukiwanie pracy za granicą, a docelowo skuteczne porozumiewanie się w sferze zawodowej.

– Nasi lektorzy wypracowali specjalną, komunikatywną metodę nauczania, dzięki czemu lektoraty i konsultacje odbywają się w miłej i twórczej atmosferze, bez presji i stresu, a co najważniejsze, przynoszą wymierne efekty – dodaje kierownik szkoły.

Ale to nie wszystko. W sierpniowej ofercie Eksperta pojawi się również możliwość bezpłatnej nauki języka francuskiego – zajęcia realizowane będą w środy od godz. 16.00.

Organizator prosi o wcześniejsze zapisy telefoniczne, osobiste lub mailowe: Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert–Kujawy, ul. Dworcowa 65; tel. 52 357 62 15; sjo@ekspert-kujawy.pl; profil facebook: www.facebook.com/SJO.ekspert.kujawy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.