Quiz z nagrodami dla miłośników Inowrocławia

Jesteś miłośnikiem naszego miasta? Znasz jego historię i teraźniejszość? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę i zostać Inowrocławskim Omnibusem? Weź udział w zabawie.

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu z okazji Dni Inowrocławia przygotowała nie lada gratkę dla mieszkańców miasta i jego sympatyków. W dniach od 7 do 10 czerwca br. na stronie internetowej Biblioteki (www.jan-kasprowicz.bmino.pl) zostanie zamieszczony quiz, składający się z 12 pytań, dotyczących Inowrocławia i biografii Stanisława Droszcza, inowrocławskiego fotografa, dokumentującego życie miasta. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania. Informacje o wynikach zostaną podane 11 czerwca br. na stronie biblioteki oraz przesłane mailowo na adres internetowy laureatów konkursu. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Biblioteki. Wejdź na stronę, rozwiąż test i wygraj bon do księgarni.

Konkurs realizowany w ramach projektu „Fotograficzne konfrontacje ze Stanisławem Droszczem”, dofinansowany ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu „Patriotyzm Jutra”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.