Prawie 5,4 tys. mieszkańców ma Kartę Inowrocławianina. Od dziś można korzystać z nowych rabatów

Przedstawiciele trzech kolejnych firm na mocy podpisanego dziś porozumienia, dołączyli do projektu Karty Inowrocławianina. Mieszkańcy mogą już korzystać ze zniżek w kilkudziesięciu miejscach, w różnych branżach.

Program Karta Inowrocławianina działa od stycznia 2017 r. i cieszy się dużym powodzeniem. Obecnie posługuje się nią niespełna 5400 mieszkańców. Zniżki w jej ramach oferuje już 47 firm i instytucji w różnych branżach: odzieżowej, gastronomicznej, sportowej, komputerowej, farmaceutycznej czy narzędziowej.

– Bardzo się cieszę, że Karta Inowrocławianina jest projektem, który cały czas się rozwija, a mieszkańców zauważających korzyści z posiadania karty jest coraz więcej. Znów mamy różnorodność usług, wśród nowych partnerów. Inowrocławianie mają pomysły na rozwój swoich firm w mieście i bardzo mnie to cieszy – przyznaje prezydent miasta, Ryszard Brejza.

Od dzisiaj posiadacze Karty Inowrocławianina będą mogli skorzystać z nowych rabatów:

  • 15 % zniżki na zabiegi z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii w „NIKA MEDICA” Weroniki Grzegorczyk (ul. Mikołaja Reja 10 w Inowrocławiu),
  • 20 % zniżki na przejazdy meleksem po Parku Solankowym i Inowrocławiu, które oferuje Halina Kijak (bilet przejazdu – Solanki (ok. 40 min) cena za cały bilet 10 zł/os. cena z  kartą 8 zł, bilet przejazdu –  miasto (ok. 70 min) cena za cały bilet 25 zł/os. cena z kartą 20zł),
  • swoje zniżki oferuje również „Salon Audiofon” (ul. Farna 5 w Inowrocławiu):
    25 % zniżki na zakup baterii, filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych oraz bezpłatna diagnostyka słuchu, bezpłatne wizyty domowe, bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych i konsultacja audioprotetyczna oraz bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy.
Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz