Poznaj nowe autobusy!

31 sierpnia na ulice wyjedzie dwanaście nowoczesnych autobusów.  Dwa z napędem elektrycznym, dziesięć – z hybrydowym. Dzień wcześniej odbędzie się oficjalne przekazanie autobusów hybrydowych przez firmę Volvo. Z tej okazji odbędzie się festyn.

W trakcie imprezy będzie można dokładnie obejrzeć autobusy. Po zakończeniu, autobusy pojadą w kilka  miejsc naszego miasta, rozwożąc mieszkańców.

Podczas imprezy odbędą się warsztaty z twórczego recyklingu, odnawialnych źródeł energii, zaprezentowane zostaną roboty, pokaz kuchni molekularnej i ministrefa gastronomiczna. Dla dzieci przygotowany będzie m.in. minispektakl, malowanie twarzy, strefa animacji i liczne konkursy. Te ostanie przewidziano także dla dorosłych. W niektórych konkurencjach będzie trzeba wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale także odwagą. Imprezę uświetni występ zespołu coverowego, zaplanowano karaoke. Początek imprezy o godz. 16.00 na placu imprez przy hali widowiskowo-sportowej.

Więcej o nowych pojazdach MPK pisaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.