Pożegnanie lata „Od podziemi do gwiazd”

Lato się kończy, trzeba więc je pożegnać. Najlepiej zrobić to przy wspólnej zabawie. Prezydent miasta, Biblioteka Miejska, franciszkanie z parafii pw. Św. Krzyża, Kujawskie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich na festyn rodzinny „Od podziemi do gwiazd”.

Na parkingu przy Państwowej Szkole Muzycznej (ul. Kilińskiego) rozstawiona będzie scena oraz stoiska, na których nie zabraknie wyrobów rękodzielniczych, kulinarnych specjałów kuchni regionalnej i tematycznych gadżetów. Ponadto odbywać się będą: wystawy, występy wokalne, pokazy tańca, quizy, animacje i warsztaty dla dzieci i dorosłych. Dla fanów fotografii znajdzie się także FOTOBUDKA. Dla fanów astronomii duża atrakcją będzie możliwość skorzystania z ASTROBAZY. W trakcie festynu trwać będzie gra miejska przygotowana przez INLOT. Losowanie nagród nastąpi pod koniec imprezy, są więc szanse na zdobycie ciekawych nagród. Zwieńczeniem rodzinnej zabawy będzie koncert zespołu The POSTMAN, w którego repertuarze znajdują się covery legendarnej grupy THE BEATLES. Start imprezy 16 września godz. 16.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.