Powstaje Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości

W Inowrocławiu powstaje Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości, który swoją ofertę skieruje do młodych firm z powiatu inowrocławskiego. Jedyny warunek to funkcjonowanie na rynku nie dłużej niż 4 lata.

Wynajem w pełni wyposażonych (meble, komputery, drukarki, media, Internet) powierzchni biurowych, obsługa administracyjna, usługi kadrowo-księgowe, sale konferencyjne, sprzęt audiowizualny, sale do tłumaczeń symultanicznych to tylko część udogodnień, z których będzie można wkrótce skorzystać na preferencyjnych warunkach. Z oferty Inkubatora mogą skorzystać firmy zainteresowane tzw. wirtualnym biurem, dzięki czemu osoby prowadzące działalność w domu lub też mobilni specjaliści, mogą korzystać z prestiżu prowadzenia firmy pod adresem inkubatora.

Jak informuje Fundacja Ekspert-Kujawy, Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości to szereg usług świadczonych na
preferencyjnych warunkach (szkoleń, konsultacji i doradztwa dla przedsiębiorców m.in. doradztwo prawno-podatkowe, marketingowe, pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych z programów Unii Europejskiej, funduszy pożyczkowych i poręczeniowych, usługi doradcze dla MŚP oraz usługi doradcze w zakresie zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, czy przygotowywanie biznes planów. Inkubator pomoże przedsiębiorcom w pozyskiwaniu środków na przeszkolenie pracowników ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.