Rozrywka i Kultura

Podpowiedzą jak czytać obrazy

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza i Stowarzyszenie „Nowa Para Butów” zapraszają 6 września o godzinie 18.00 do Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na niecodzienne warsztaty zaznajamiające z tajnikami sztuki malarskiej.

Podczas cyklu spotkań „Czytanie obrazów” historycy sztuki podpowiedzą, jak oglądać obrazy, by zyskać wiedzę na temat czasów ich powstania, techniki, a nawet charakteru twórcy. Pierwsze spotkanie poprowadzi Weronika Wronecka, artystka, fotografka, adept historii sztuki. Wstęp wolny.

„Czytanie obrazów” to także inauguracja cyklu spotkań w ramach „Września Kobiet”, imprezy współorganizowanej przez Stowarzyszenie „Nowa Para Butów” oraz grupę nieformalną „Kobiety Kobietom” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia. „Wrzesień Kobiet” to spotkania artystyczne, autorskie, warsztaty skierowane zarówno do kobiet jak i mężczyzn z szeregiem atrakcji, ciekawych dyskusji i pokazów.

Spotkanie dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Inowrocławia w ramach realizacji zadań z zakresu upowszechniania kultury i dziedzictwa narodowego.

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

tekst alternatywny

Sonda

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Księga Gości

  • Rychu / 20/08/2017:
    Kto by pomyślał, że jeszcze na stronach w 2017 roku...
  • Majkel / 23/06/2016:
    Super stronka i fajne informacje! lowciam buźki :**