Po e-booki do biblioteki

Nowy rok szkolny rozpoczęty, dlatego dzieci, młodzież oraz studentów, ale także wszystkich dorosłych zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty bezpłatnych e-booków dostępnych w bibliotece.

Już od kilku lat Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w ramach konsorcjum skupiającego kujawsko-pomorskie biblioteki publiczne, oferuje dostęp do internetowej czytelni IBUK Libra. W jej ofercie znaleźć można ponad 1400 publikacji. Najwięcej o charakterze popularnonaukowym, ale także powieści, lektury, poradniki, biografie oraz książki dla dzieci i młodzieży.

Każdy, kto chciałby czytać książki on-line, w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca, na komputerze lub urządzeniu mobilnym (koniecznie podłączonym do Internetu i z zainstalowaną wyszukiwarką), powinien zgłosić się osobiście do Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16); tel. 357-93-89) lub filii nr 1, 2, 3, 4, 7, zadzwonić  lub przysłać maila (wypozyczalnia@bmino.pl) i pobrać indywidualny kod PIN umożliwiający rejestrację. Kod będzie ważny przez rok do 1.09.2017 r.

Wszystkim zainteresowanym książkami elektronicznymi w sposób szczególny polecamy także dostęp do innego serwisu LEGIMI. 16 tysięcy tytułów najnowszych i najpopularniejszych powieści bez opłat, limitów na smartfony, tablety i czytniki.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.