Piła i Noc Horrorów w Halloween w Kinomax!

Już jutro w Polsce odbędzie się premiera kultowego horroru „Piła: Dziedzictwo”. 31 października fani horrorów będą mogli spędzić noc w Kinomax podczas organizowanej „Nocy Horrorów”.

OD 27 PAŹDZIERNIKA

Piła wraca na ekrany po 7 latach nieobecności. Piła: Dziedzictwo to już 8. część tej serii. W piątek seanse o godz. 15.30, 17.00, 21.30, a w sobotę i niedzielę także o 13.00.

31 PAŹDZIERNIKA

Start godz. 23.30. W repertuarze dwie premiery tylko dla osób o mocnych nerwach: „Śmierć Nadejdzie Dziś” oraz „Krucyfiks”. Bilety w cenie 26 zł już w sprzedaży.

„Śmierć nadejdzie dziś”: Studentka college’u każdego dnia na nowo budzi się w dniu swojej śmierci, powoli odkrywając niezwykłe szczegóły przyczyn zabójstwa, by wreszcie odkryć tożsamość mordercy i jego motywy.

„Krucyfiks”: Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.