Rozrywka i Kultura

Piątek 13-go z legendą polskiej piosenki

Chcesz o czymś poinformować mieszkańców? Daj nam znać: portal@ino-24.pl

Zdobyła rozgłos, dzięki piosence „Pamiętasz, była jesień”.  Jej piosenki pojawiały się w filmach: „Popiół i diament”, „Zezowate szczęście”, „Niewinni czarodzieje”, „Pożegnania”, „Rozstanie”. Koncertowała bodaj we wszystkich krajach Europy i zagrała w wielu spektaklach teatralnych. Sława Przybylska, legenda polskiej sceny muzycznej odwiedzi Inowrocław i zaśpiewa – przy akompaniamencie Janusza Tylmana – dla jego mieszkańców już 13 października o godz. 18.00 w Sali Koncertowej im. Ireny Dubiskiej (ul. Kilińskiego 16).

Wstępem do recitalu będzie rozmowa piosenkarki z Arturem Cieślarem, pisarzem i podróżnikiem, autorem książki „Kobieta metamuzyczna”, w której oprócz Sławy Przybylskiej pojawiły się także rozmowy z jedenastoma innymi, powszechnie znanymi, podziwianymi i lubianymi kobietami polskiej sceny muzycznej.

Na wydarzenie – zorganizowane przez Bibliotekę oraz Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw „activExtreme” – obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16). Spotkanie dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Inowrocławia w ramach realizacji zadania „Przy drugiej kawie” z zakresu upowszechniania kultury.

Aktualizacja: Wszystkie wejściówki na wydarzenie zostały już rozdane.

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.