Otwarcie wystawy „Światła i Cienie”

W czwartek 7 czerwca, z okazji tegorocznych obchodów Dni Inowrocławia, w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej, miało miejsce otwarcie wystawy fotografii Bogusława Kolanowskiego pn. „Światła i Cienie”.

Kilkadziesiąt prac składających się na wspaniałą ekspozycję, w niebanalny sposób zobrazowało znane i mniej znane (często niedostępne) miejsca i zakątki Inowrocławia, a także ukazało wyjątkowy talent i potencjał artystyczny autora. Warto również w tym miejscu zaznaczyć, że kilka prac zostało zaopatrzonych w ramy wykonane przez inowrocławskiego artystę-plastyka Adama Łożykowskiego.

Otwarcie wernisażu cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zgromadzonych gości o godzinie 18.00 powitała dyrektor biblioteki Dorota Drobnik-Stefańska, prezentując sylwetkę i dorobek artystyczny autora wystawy. Inspirującą przedmowę wygłosiła również Janina Sikorska, dyrektor Muzeum im. Jana Kasprowicza; głos zabrał także obecny na sali prezydent Ryszard Brejza.

Wystawę będzie można oglądać do 27. VI. 2018 r. w godzinach otwarcia Saloniku Literacko-Artystycznego.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.