Najlepszy Fryzjer w Inowrocławiu – zgłoszenia

Zakładów fryzjerskich w Inowrocławiu nie brakuje. Są obecne na każdym osiedlu. W centrum miasta często po kilka na jednej ulicy. Ale które z nich są zdecydowanie najlepsze?

Zapraszamy do zgłaszania propozycji za pośrednictwem poniższej ankiety. Wybierzemy 10 najczęściej  zgłaszanych propozycji, które następnie poddamy głosowaniu. W ankiecie wystarczy podać nazwę zakładu fryzjerskiego (lub/dodatkowo imię i nazwisko fryzjera) oraz adres. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja do godz. 20.

Zgłaszanie propozycji zostało zakończone. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i liczne zgłoszenia. Dziękujemy również za liczne komentarze, zarówno na portalu jak i na Facebooku. Już jutro ogłosimy finałową dziesiątkę i rozpoczniemy wielkie głosowanie.

Do ostatecznego etapu, w którym wyłoniony zostanie najlepszy zakład fryzjerski (fryzjer/-ka) zakwalifikowane zostały (kolejność przypadkowa): „Milenium” (Anna Wieczorek-Michalska) – Alejnika 4, „Aplauz” (Tomasz Mański) – Toruńska 60, „Avangarda” (Julita Starosta) – Poznańska 100 – Kaufland, „Ostrzey Barber Shop” – Kręta 8, „Image” (Katarzyna Budka) – Kasztelańska 30, „Atelier Fryzur” (Karolina Maciejczak) – Staszica 14, „Hair Room” (Marta Rybka) – Solankowa 22, „Paweł” (Paweł Osiński) – Szarych Szeregów 23b, Ewa Drop-Kostuch – Wł. Jagiełły 14, „Anita” (Anita Jaskulska) – Szarych Szeregów 7b.

Kliknij, by przejść do głosowania!

Dodaj komentarz

216 komentarzy

kliknij, by dodać komentarz