MPK wprowadza nową usługę!

Od 1 kwietnia MPK rozpoczyna nową działalność usługową. Oferta przedsiębiorstwa poszerzy się o w pełni zautomatyzowane i ekologiczne mycie z użyciem szamponu i wosku, ciśnieniowe mycie kół z użyciem granulatu i środka myjącego oraz pompowanie kół azotem. Wachlarz usług dotyczyć będzie zarówno samochodów osobowych, dostawczych jak i samochodów ciężarowych (łącznie z przyczepą).

W zakresie nowych usług znajdzie się również wymiana i montaż kół, opon wraz z ich pełną diagnostyką wykonaną na nowoczesnej, laserowej wyważarce. Będzie można także poddać koła badaniu stanu technicznego opony pod kątem uszkodzeń i bieżnika ze wskazaniem na ocenę co do dalszej eksploatacji.

– Ceny wszystkich usług są konkurencyjne, a myjnia otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 8:00 do 13.00. Dla pierwszych pięciu klientów oferujemy w ramach usługi demontaż, montaż, wyważenie, mycie koła oraz pompowanie azotem w cenie 20 zł dla kompletu czterech kół – informuje Mariusz Ciechanowski z inowrocławskiego MPK.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.