Motocyklem po…rurach

fot. Jacek Wo?niak - https://facebook.com/JacekWPhoto

Po udanych zawodach Gladiator Games w Pradze, mieszkający w Barcinie a trenujący w podbydgoskich Prądkach Artur Puzio wraz z firmą IMPO-STAL z siedzibą w Lisim Ogonie, postanowił zaangażować się w nowy projekt mający na celu pokazanie możliwości, jakie niesie ze sobą FMX (freestyle motocross) oraz umiejętności samego zawodnika.

Projekt ten to wideo, które ma prezentować techniczną jazdę i skoki po rurach. Podczas wideo, Artur Puzio ma między innymi pokazać techniczną jazdę motocross po rurach stalowych, wykonać kilka popisowych ewolucji czy też wykonać pionowy skok w dół wyjeżdżając z rury zawieszonej na wysokości 12 metrów nad ziemią.

Sam projekt jest o tyle ciekawy, że przed Arturem jeszcze nikt na świecie nie jeździł ani nie skakał po rurach stalowych. Dzięki uprzejmości firmy IMPO-STAL do dyspozycji aktualnego mistrza Polski będzie 3 hektarowy plac w całości zapełniony rurami stalowymi. Również dzięki wsparciu firmy IMPO-STAL i KW-INSTAL z Bydgoszczy, na torze treningowym Artura w Prądkach powstał profesjonalny basen z gąbkami, do którego można trenować nowe ewolucje oraz backflipy (salta na motocyklu) z kombinacjami.

Podczas omawiania scenariusza do projektu, Artur postanowił nagrać małą zapowiedź tego, co będziemy mogli zobaczyć w maju przyszłego roku. Zapraszamy do oglądania zapowiedzi wideo „Steel Pipe” oraz relacji zdjęciowej zrobionej podczas prób do nagrania.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.