Motocyklem po…rurach

fot. Jacek Wo?niak - https://facebook.com/JacekWPhoto

Po udanych zawodach Gladiator Games w Pradze, mieszkający w Barcinie a trenujący w podbydgoskich Prądkach Artur Puzio wraz z firmą IMPO-STAL z siedzibą w Lisim Ogonie, postanowił zaangażować się w nowy projekt mający na celu pokazanie możliwości, jakie niesie ze sobą FMX (freestyle motocross) oraz umiejętności samego zawodnika.

Projekt ten to wideo, które ma prezentować techniczną jazdę i skoki po rurach. Podczas wideo, Artur Puzio ma między innymi pokazać techniczną jazdę motocross po rurach stalowych, wykonać kilka popisowych ewolucji czy też wykonać pionowy skok w dół wyjeżdżając z rury zawieszonej na wysokości 12 metrów nad ziemią.

Sam projekt jest o tyle ciekawy, że przed Arturem jeszcze nikt na świecie nie jeździł ani nie skakał po rurach stalowych. Dzięki uprzejmości firmy IMPO-STAL do dyspozycji aktualnego mistrza Polski będzie 3 hektarowy plac w całości zapełniony rurami stalowymi. Również dzięki wsparciu firmy IMPO-STAL i KW-INSTAL z Bydgoszczy, na torze treningowym Artura w Prądkach powstał profesjonalny basen z gąbkami, do którego można trenować nowe ewolucje oraz backflipy (salta na motocyklu) z kombinacjami.

Podczas omawiania scenariusza do projektu, Artur postanowił nagrać małą zapowiedź tego, co będziemy mogli zobaczyć w maju przyszłego roku. Zapraszamy do oglądania zapowiedzi wideo „Steel Pipe” oraz relacji zdjęciowej zrobionej podczas prób do nagrania.

Dodaj komentarz