Media Markt w Inowrocławiu!

W marcu br. w Inowrocławiu zostanie otwarty market popularnej sieci Media Markt. Będzie to największy w mieście i okolicy sklep z elektroniką użytkową.

Sieć Media Markt przygotowuje się do otwarcia sklepu w Inowrocławiu, który zostanie otwarty już w marcu 2015 r. w Galerii Solnej. Nowy format sklepu dedykowany mniejszym miejscowościom będzie miał powierzchnię całkowitą ponad 1100 m2. Klienci znajdą tu pełen wybór artykułów niezbędnych do wyposażenia domu i biura, najnowsze urządzenia mobilne umożliwiające stały kontakt ze światem w pracy i zabawie, sprzęt fotograficzny, programy użytkowe, gry komputerowe, książki, muzykę oraz film.

Poza szerokim wyborem urządzeń światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się cieszące się ogromną popularnością produkty marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań. Ofertę uzupełni bogaty wybór akcesoriów, które pozwolą w pełni docenić i wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.

– Bardzo się cieszymy z naszej obecności w Galerii Solnej w Inowrocławiu – powiedział Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt – Jest to ulubione miejsce zakupów i spotkań mieszkańców. Wierzę, że dzięki Media Markt stanie się ono również technologicznym centrum miasta, gdzie każdy znajdzie urządzenia dopasowane do swoich potrzeb i stylu życia – dodaje.

Pracę w Media Markt w Inowrocławiu rozpoczęło 20 osób, które obecnie przechodzą specjalistyczne szkolenia.

Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz