Mają do dyspozycji niemal 100 miejsc parkingowych!

fot. UM
fot. UM

Zakończył się drugi etap prac związanych z wybudowaniem ulicy Pawła Cymsa, w tym chodników i parkingu. Mieszkańcy bloków w rejonie tej ulicy oraz ul. Emilii Plater i Genowefy Jaworskiej mają do dyspozycji 98 miejsc parkingowych.

W ubiegłym roku za kwotę niemal 390 tys. zł wykonano z kostki betonowej chodniki i jezdnię oraz powstało 74 miejsca parkingowe. W tym roku wybudowano parking na 24 samochody, jezdnię i chodniki także z kostki betonowej. Z budżetu miasta wydatkowana została kwota 165 tys. zł.

– Kontynuujemy konsekwentnie prace związane z modernizacją dróg gminnych. Niedawno, przypomnę, przebudowana została al. 800-lecia Inowrocławia, a teraz kończą się prace projektowe w zakresie przebudowy parkingu przy ul. Szarych Szeregów – w pobliżu budynków nr 27 i 31. Tam prace powinny ruszyć jesienią. Mieszkańcy wskazują nam na potrzebę budowania parkingów i tam gdzie jest to możliwe prace takie są przez nas sukcesywnie prowadzone – mówi zastępca prezydenta Inowrocławia Ireneusz Stachowiak.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.