Leroy Merlin. Otwarcie już jutro!

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst”]

Już w piątek 9 września mieszkańcy Inowrocławia oraz okolic będą mogli po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin. Sklep powstał w centrum handlowym Galeria Solna przy ul. Wojska Polskiego 16. W asortymencie dostępnych jest 30 000 produktów dla domu i ogrodu, a ekipa sklepu liczy ponad 80 fachowców w tej dziedzinie.

To już trzecie miasto w województwie kujawsko-pomorskim, które pojawia się na mapie sklepów Leroy Merlin. Pozostałe lokalizacje to Toruń i Bydgoszcz. Łącznie w Polsce funkcjonują już 52 sklepy sieci. Sklep w Inowrocławiu oferuje klientom szeroki wybór produktów do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów ich marzeń. Leroy Merlin oferuje szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających wspierających klientów – takich jak np. punkt krawiecki, punkt montażowy, punkt stolarski, możliwość zamówienia dostawy zakupów do domu wraz z wniesieniem czy miejsce warsztatowe, w którym klienci będą mogli przyciąć listwy czy materiały hydrauliczne. Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z pracowników w sklepie posiada telefon komórkowy, za pośrednictwem którego może szybciej dokonać zamówienia, sprawdzić potrzebne dane czy odnaleźć kontakt do innego pracownika.

Sklep ma 5, 2 tys. m2 powierzchni sprzedaży. Mieszkańcy Inowrocławia będą mieli do dyspozycji wygodny parking z ponad tysiącem miejsc postojowych. Leroy Merlin udostępnia swoim klientom dystrybutory z wodą, a także automaty z kawą, herbatą czy zimnymi napojami. Na pociechy naszych klientów będą czekać dedykowane wózki sklepowe, a na czworonogi – które są mile widziane w inowrocławskim sklepie – miska świeżej wody przy wejściu.

Do Leroy Merlin dołączyłem w 2007 roku jako Kontroler Zarządzania w Bydgoszczy. Jestem dumny z tego, że teraz mogę otwierać sklep w Inowrocławiu. Jestem bardzo związany z tym miastem, ponieważ tutaj zaczynałem swoją karierę, mam tu także znajomych i rodzinę. W sklepie zatrudnionych jest obecnie 80 osób i większość z nich pochodzi z Inowrocławia lub okolic. Cieszę się, że wraz z moją ekipą mogłem wspólnie od podstaw budować to wyjątkowe miejsce, w którym nasi klienci będą realizować swoje plany związane z domem i ogrodem marzeń – mówi Maciej Goszczyński, dyrektor sklepu.

Jest to także unikalne miejsce na mapie Inowrocławia. Firma, jako odpowiedzialny pracodawca, stworzyła nowe miejsce pracy, w którym panuje przyjazna atmosfera, gdzie pracownicy po ukończonym stażu otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w 23 godzinach szkoleń rocznie. Z kolei jako odpowiedzialny przedsiębiorca sklep m.in. aktywnie współpracuje z lokalnymi firmami, dostawcami czy szkołami ponadgimnazjalnymi.

– Chcemy poprawiać warunki mieszkaniowe osób z Inowrocławia i okolic, a także współuczestniczyć w życiu społeczności lokalnej. Jesteśmy otwarci na współpracę przy wielu lokalnych inicjatywach – mówi Maciej Goszczyński. Żeby jak najlepiej doprecyzować naszą ofertę do potrzeb rynku, przeprowadziliśmy 80 spotkań oraz ponad 650 wywiadów telefonicznych z mieszkańcami Inowrocławia, podczas których mogliśmy się dowiedzieć, jakie są potrzeby klientów – dodaje.

Głos mieszkańców Inowrocławia po otwarciu sklepu będzie reprezentować także specjalna Rada Klientów, która podpowiada, jak dostosować ofertę produktów i usług do oczekiwań mieszkańców.

Leroy Merlin w Inowrocławiu oznacza poprawę zróżnicowania i konkurencyjności oferty dla klientów, a także jakości oraz kompleksowości ich obsługi. Sklep zaprojektowany został tak, by zapewnić komfort zakupów. Asortyment wyeksponowany jest w podziale na następujące działy handlowe: budowlany, drzewny, dekoracji, dywanów i wykładzin, elektryczny, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydrauliczny, metalowy, narzędzi, ogrodu, oświetlenia i sanitarny. Duży Dział Ogród posiada wyraźnie oddzielone strefy rodzin poszczególnych produktów. Działy Dekoracji i Oświetlenia oferują szeroki wybór produktów, dobranych w oparciu o najnowsze trendy światowe i oczekiwania polskich klientów. Sklep będzie posiadał również dużą i ciekawie wyeksponowaną ofertę płytek podłogowych i ściennych, w tym płytek dekoracyjnych oraz paneli podłogowych i drzwi.

Sklep Leroy Merlin Inowrocław otwarty będzie 7 dni w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym: od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00 – 21:00, w niedzielę w godzinach 9:00 – 20:00.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]
Dodaj komentarz