Inwestycje

Leroy Merlin Inowrocław. Kiedy otwarcie?

Latem tego roku w Galerii Solnej powstanie sklep Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów.

Powstający sklep Leroy Merlin będzie zajmował powierzchnię ponad 5 tys. m2 i znajdować się będzie wewnątrz centrum handlowego, w miejscu dotychczas zajmowanym przez NOMI. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem planów sklepu oraz oferty produktowej, które będą odpowiedzią na potrzeby zakupowe mieszkańców Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości.

– Zależy nam na stworzeniu unikalnego miejsca, z klientami i dla klientów, z ofertą uszytą na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców Inowrocławia i okolic. Doceniamy społeczności lokalne, których rola w przedsięwzięciu takim jak otwarcie sklepu jest bardzo istotna. Jesteśmy otwarci na współpracę przy wielu lokalnych inicjatywach – powiedział Maciej Goszczyński, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Inowrocławiu.

W lutym br. rusza rekrutacja kadry kierowniczej sklepu, natomiast w marcu rekrutacja na stanowiska Koordynatorów Działów, Doradców Klienta, Kasjerów i Logistyków.
Powstający w Inowrocławiu Leroy Merlin zatrudni łącznie około 80 osób.

Czytaj: Leroy Merlin. Data otwarcia!

koment.

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

tekst alternatywny

Sonda

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Księga Gości

  • Rychu / 20/08/2017:
    Kto by pomyślał, że jeszcze na stronach w 2017 roku...
  • Majkel / 23/06/2016:
    Super stronka i fajne informacje! lowciam buźki :**