Leroy Merlin Inowrocław. Kiedy otwarcie?

Latem tego roku w Galerii Solnej powstanie sklep Leroy Merlin z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów oraz ogrodów.

Powstający sklep Leroy Merlin będzie zajmował powierzchnię ponad 5 tys. m2 i znajdować się będzie wewnątrz centrum handlowego, w miejscu dotychczas zajmowanym przez NOMI. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem planów sklepu oraz oferty produktowej, które będą odpowiedzią na potrzeby zakupowe mieszkańców Inowrocławia oraz okolicznych miejscowości.

– Zależy nam na stworzeniu unikalnego miejsca, z klientami i dla klientów, z ofertą uszytą na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców Inowrocławia i okolic. Doceniamy społeczności lokalne, których rola w przedsięwzięciu takim jak otwarcie sklepu jest bardzo istotna. Jesteśmy otwarci na współpracę przy wielu lokalnych inicjatywach – powiedział Maciej Goszczyński, dyrektor sklepu Leroy Merlin w Inowrocławiu.

W lutym br. rusza rekrutacja kadry kierowniczej sklepu, natomiast w marcu rekrutacja na stanowiska Koordynatorów Działów, Doradców Klienta, Kasjerów i Logistyków.
Powstający w Inowrocławiu Leroy Merlin zatrudni łącznie około 80 osób.

Czytaj: Leroy Merlin. Data otwarcia!

Dodaj komentarz

4 komentarze

kliknij, by dodać komentarz