Lekcja czytania Conrada

„Schowaj przede mną morze” pisał w „Jądrze ciemności” Joseph Conrad. Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza wbrew zaleceniom bohatera projektu pn.: „Zanurzeni w Conradzie”, zachęca do wspólnego odkrywania meandrów twórczości oraz życia tego wybitnego pisarza.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy 13.09.2017 r. (środa) na godzinę 12.00 do Saloniku Literacko-Artystycznego (ul. Kilińskiego 16) na wykład dr Anny Cichoń z Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego przybliżający sylwetkę i literacki dorobek Josepha Conrada Korzeniowskiego. Jest to świetna okazja do zapoznania się z dokonaniami tego doskonałego pisarza polskiego pochodzenia, zwłaszcza, że rok 2017 ogłoszono Rokiem Conrada.

Prelekcja jest jednym z wielu przedsięwzięć składających się na projekt „Zanurzeni w Conradzie”, który uzyskał dofinansowanie ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp wolny.
Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejsze telefoniczne (357-93-89) podanie liczby uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.