Kto powinien zostać Inowrocławianką Stulecia?

Jest ich wiele. Często niewymienione z imienia i nazwiska. Ale są też takie, o których głośno. Są takie, po których pozostały już tylko wspomnienia i namacalne ślady ich obecności, ale są też takie, które żyją pośród nas i wciąż tworzą oraz działają dla Inowrocławia. Łączy je jedno – niebagatelny wkład w rozwój naszego miasta.

Z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości, a zarazem setnej rocznicy uzyskania praw wyborczych przez kobiety zapraszamy do udziału w plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie „Nowa Para Butów”.

Zadanie jest proste – wystarczy wejść pod wskazany na stronie stowarzyszenia link https://www.menti.com/ed4866a0 oraz wpisać imię i nazwisko osoby, którą typujemy na  „Inowrocławiankę Stulecia”.
W wyborze kandydatki obowiązuje pełna dowolność. Małą podpowiedź mogą stanowić bohaterki wszystkich odsłon Inowrocławskiego Atlasu Kobiet, ale zachęcamy także do oddawania głosu na te kobiety, które i dziś zaznaczają się swoją obecnością na mapie naszego miasta. Głosujemy od 29.10 do 25 listopada.

Dodaj komentarz