Kto powinien zostać Inowrocławianką Stulecia?

Jest ich wiele. Często niewymienione z imienia i nazwiska. Ale są też takie, o których głośno. Są takie, po których pozostały już tylko wspomnienia i namacalne ślady ich obecności, ale są też takie, które żyją pośród nas i wciąż tworzą oraz działają dla Inowrocławia. Łączy je jedno – niebagatelny wkład w rozwój naszego miasta.

Z okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości, a zarazem setnej rocznicy uzyskania praw wyborczych przez kobiety zapraszamy do udziału w plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie „Nowa Para Butów”.

Zadanie jest proste – wystarczy wejść pod wskazany na stronie stowarzyszenia link https://www.menti.com/ed4866a0 oraz wpisać imię i nazwisko osoby, którą typujemy na  „Inowrocławiankę Stulecia”.
W wyborze kandydatki obowiązuje pełna dowolność. Małą podpowiedź mogą stanowić bohaterki wszystkich odsłon Inowrocławskiego Atlasu Kobiet, ale zachęcamy także do oddawania głosu na te kobiety, które i dziś zaznaczają się swoją obecnością na mapie naszego miasta. Głosujemy od 29.10 do 25 listopada.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.