Kosma Złotowski gościł w Inowrocławiu

zlotowski
Fot. nadesłane

W niedzielę, 29 czerwca br. w Inowrocławiu gościł Kosma Złotowski. Towarzyszył mu przewodniczący PiS w Bydgoszczy Łukasz Schreiber oraz przewodniczący Zarządu KM PiS w Inowrocławiu Jerzy Gawęda.

W spotkaniu z nowo wybranym eurodeputowanym uczestniczyli mieszkańcy Inowrocławia. W ten sposób rozpoczął się cykl spotkań pod hasłem „Czas na zmiany”. Dużym zaskoczeniem był liczny udział mieszkańców, którzy aktywnie włączyli się w dyskusję dotyczącą aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. Eurodeputowany Kosma Złotowski zwrócił uwagę na fakt, że „afera podsłuchowa” pokazała prawdziwe oblicze osób rządzących naszym krajem. Podsumowując dyskusję Kosma Złotowski podkreślił, że konieczna jest dymisja rządu i rozpisanie przedterminowych wyborów parlamentarnych, ponieważ obecnie prowadzona polityka zmierza w bardzo złym kierunku i naraża Polskę na międzynarodowe zagrożenia.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.