Koncert Sławomira. Wstęp bezpłatny

Mieszkańcy takie sygnały przekazywali od wielu miesięcy. Dziś dopięte zostały szczegóły, więc możemy oficjalnie poinformować, że w marcu z okazji Dnia Kobiet w Inowrocławiu wystąpi Sławomir.

– Starania o sprowadzenie Sławomira do Inowrocławia trwały długo, ale zakończyły się pełnym sukcesem. Ten niezwykle popularny wokalista wystąpi w rąbińskiej hali z okazji Dnia Kobiet, a wstęp na koncert będzie darmowy – mówi prezydent Ryszard Brejza.

Sławomir to jeden z najbardziej dziś rozpoznawalnych polskich artystów, ceniony za repertuar lekki i niezwykłe poczucie humoru. Jego największym przebojem jest „Miłość w Zakopanem”, który na serwisie YouTube ma blisko 180 milionów wyświetleń.

Sławomir Zapała to jednocześnie najbardziej rozchwytywany piosenkarz, który kalendarz występów planuje z 2-letnim wyprzedzeniem. Jest także aktorem, konferansjerem i prezenterem telewizyjnym.
Koncert Sławomira w Inowrocławiu zaplanowano na 10 marca. Wstęp na niego będzie darmowy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.