Kilka pytań do Anity Jaskulskiej, właścicielki salonu fryzjerskiego

Salon „Anita” mieszczący się przy ul. Szarych Szeregów 7b w Inowrocławiu zajął I miejsce w Plebiscycie na Najlepszego Fryzjera w Inowrocławiu 2018 zdobywając blisko 23% wszystkich głosów. Zadaliśmy kilka pytań pani Anicie Jaskulskiej, właścicielce salonu.

ino-24.pl: Jak zaczęła się Pani fascynacja fryzjerstwem?
A. J.:Wszystko zaczęło się, gdy byłam dzieckiem. Wtedy pamiętam jeździłam z mamą do fryzjerki do domu i zaczęło się… Cały czas obserwowałam z zaciekawieniem jak pani fryzjerka nawija wałki, strzyże, a potem modeluje włosy i wtedy powiedziałam, że też chcę być fryzjerem.

ino-24.pl: Czy od zawsze Pani marzyła o zawodzie fryzjerki?
A. J.: Nie zawsze. Czasem myślałam o innych zawodach, takich jak przedszkolanka, ale jednak pasja zwyciężyła i ciekawość poznawania nowych trendów fryzjerskich.

ino-24.pl: Jakimi cechami wg Pani powinien odznaczać się dobry fryzjer?
A. J.: Przede wszystkim dobrą znajomość swojego fachu, jakością obsługi, trzeba cały czas się szkolić, aby poznawać nowe trendy, aby móc zadowolić najbardziej wymagającego klienta. Klienci liczą na specjalistyczne doradztwo i najlepszy warsztat. Powinien pracować na profesjonalnych kosmetykach, a także w salonie powinien zawsze panować ład i porządek.

ino-24.pl: Co szczególnie ceni Pani w swojej pracy i co sprawia, że fryzjerstwo jest dla Pani pasją?
A. J.:Dla mnie najcenniejszy jest uśmiech zadowolonego klienta. Nie ma nic piękniejszego niż szczęście wypisane na twarzy.

ino-24.pl: Czy to prawda, że zawód fryzjera wymaga ciągłego szkolenia, pogłębiania wiedzy?
A. J.: Oczywiście, że tak. Każdego roku zmieniają się trendy i zapotrzebowania klientów. Na szkoleniach można wymienić się wiedzą, doświadczeniami, wprowadzić w salonie nowe techniki koloryzacji, strzyżeń tak, aby każdy klient wyszedł zadowolony z salonu.

ino-24.pl: Częściej Pani salon odwiedzają kobiety czy mężczyźni?
A. J.: Częściej kobiety odwiedzają, ale salon jest otwarty dla każdego klienta, nawet tego najmłodszego, czyli dziecka.

ino-24.pl:  Czy poza fryzjerstwem, ma Pani jeszcze inne pasje?
A. J.: Lubię gotować.

Pani Anicie Jaskulskiej jeszcze raz gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodaj komentarz