Sport

Inowrocławska drużyna 2-3 Środowiskowego Hufca Pracy na podium

Chcesz o czymś poinformować mieszkańców? Daj nam znać: portal@ino-24.pl

21 maja br. na Stadionie ZM TKKF w Bydgoszczy odbyła się Wojewódzka Spartakiada Sportowa Młodzieży OHP.W turnieju brała udział młodzież z całego województwa.

Inowrocławska drużyna zajęła w ogólnej klasyfikacji III miejsce zdobywając tym samym brąz. W konkurencjach indywidualnych młodzi inowrocławianie nie mieli sobie równych. Wśród dziewcząt na podium znalazły się:Oliwia Wiśniewska zajmując  I miejsce w rzucie piłką lekarską w tył, II miejsce w biegu na 400 m. oraz II miejsce w pchnięciu kulą,Aneta Ziółkowska zajmując III miejsce w rzucie piłką palantową,Marta Zachwieja zajęła I miejsce w skoku w dal z miejsca oraz II miejsce w biegu na 100m,Magdalena Szutarska uzyskała II miejsce za rzut lotką do tarczy.Natomiast wśród chłopców medalowe miejsca zajęli:Damian Kłos I miejsce w skoku w dal z miejsca oraz III miejsce w biegu na 100m,Jakub Michalski uzyskał I miejsce w biegu na 400 m.Na pochwałę zasługuje również Kamil Dreśliński, który godnie reprezentował hufiec w biegu na 1500m. – Uczestnicy otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. – Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera, która sprzyjała sportowej rywalizacji – informuje Ilona Gołębiewska – komendant 2 – 3 ŚHP.