Inowrocławscy seniorzy rozwiązują konflikty

Fundacja Medius zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie „Porozumienie Bez Przemocy. Inowrocławscy seniorzy rozwiązują konflikty”. Projekt jest realizowany w okresie od 01.09.2016 do 31.12.2016 i obejmuje swym zasięgiem mieszkańców powiatu inowrocławskiego.

Projekt skierowany jest do 80 osób powyżej 60. roku, w tym 20 niepełnosprawnych seniorów, zamieszkujących powiat inowrocławski. Celem projektu jest przekazanie seniorom wiedzy, która pomoże rozwiązywać konflikty, podejmować aktywność w sferze interpersonalnej oraz tworzyć warunki dla integracji wewnątrz- i międzypokoleniowej. Rekrutacja do projektu rozpocznie się od 01 września 2016 roku i będzie prowadzona w Fundacji Medius, mieszczącej się przy ulicy Dubienka 2 w Inowrocławiu. Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu: 52 357 62 15 oraz mailowo: biuro@fundacjamedius.pl. Projekt dofinansowany ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.