Ikea wspomoże inowrocławską świetlicę

5 września odbyło się spotkanie katalogowe w IKEA Bydgoszcz. Wśród zaproszonych gości byli lokalni dziennikarze, a także blogerzy.

W ostatnią środę przy ul. Skandynawskiej 1 celebrowano jedno z najważniejszych wydarzeń w firmie – pojawienie się nowego katalogu. Zebrani goście mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami dla domu oferowanymi przez szwedzkiego producenta. Jednak to nie była zwykła prezentacja. Jak się okazało, spotkanie to było tylko pretekstem do zaangażowania zaproszonej grupy do wspólnego pomagania. Pośród gości znalazły się również  Krystyna Miklas z Terenowego Komitetu Ochrony Praw Dziecka i Mariola Osińska – kierownik świetlicy socjoterapeutycznej NIEZAPOMINAJKA w Inowrocławiu.

IKEA Bydgoszcz przygotowała niecodzienną niespodziankę. Zebrani goście na miejscu dowiedzieli się, że ich obecność wspomoże świetlicę socjoterapeutyczną NIEZAPOMINAJKA z Inowrocławia. Wszyscy zostali podzieleni na 3 grupy robocze w celu wykonania inspirującego zadania, które polegało na stworzeniu projektu – wnętrza świetlicy NIEZAPOMINAJKA. Całość była o tyle fascynująca, że wszystko odbyło się w formie konkursu, a eksperci IKEA wybrali najlepszy projekt, który zostanie zrealizowany. Na wyposażenie wnętrza świetlicy firma przeznaczyła 20.000 zł.

Po skończeniu projektów aranżacji wnętrza, zostały ogłoszone wyniki i symbolicznie przekazano czek na realizację projektu.

Dodaj komentarz