I Ty możesz stać się… aktorem

Marzycie o karierze aktorskiej? Działacie w szkolnym kole teatralnym? Występy przed publicznością to dla Was pestka? A może właśnie chcielibyście popracować nad pewnością siebie? Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu ma dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Wojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej „I Ty możesz stać się…” to wspaniała okazja, żeby wystąpić przed profesjonalnym jury, wziąć udział w warsztatach aktorskich, a także wygrać jedną z przygotowanych przez organizatora nagród. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 7, klas gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Tematem zmagań jest twórczość Józefa Konrada Korzeniowskiego, a czas wystąpienia nie może być dłuższy niż 5 minut.

Zgłoszenia (imię i nazwisko, dane teleadresowe, nazwa szkoły) do 13 listopada można dostarczyć osobiście do Czytelni Biblioteki Głównej (ul. Kilińskiego 16, 88-100 Inowrocław), listownie, dzwoniąc pod numer telefonu (52) 357-46-38 lub pisząc na adres e-mail: czytelnia@bmino.p
Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Zanurzeni w Conradzie”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.