Rozrywka i Kultura

I po wakacjach…

Czas wakacji w placówkach dziecięcych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu upłynął na różnorodnych i ciekawych zajęciach, które każdorazowo przyciągały sporą gromadkę młodych czytelników.

W Filii nr 1 dla Dzieci i Młodzieży był to prawdziwy kalejdoskop gier i zabaw, wstrzymujący dech w piersiach wyścig z drażetkami, gry na koncentrację, na pamięć oraz takie, w których tylko szczęście mogło pomóc w wygranej.
Akcja Lato w Filii nr 7 prowadzona była pod znakiem kreatywności. Dzieci wykazały się niezwykłą zręcznością i niebywałą wyobraźnią. Uczestnicy spotkań wykonali wiele pomysłowych przedmiotów takich jak, np: ekologiczne zwierzaki z rolek od papieru, mandale, figurki z modeliny, witraże, przyborniki do kredek oraz wiele innych.
W „Tajemniczym Ogrodzie” zajęcia w każdym tygodniu miały inny charakter. Nie ruszając się z miejsc dzieci nurkowały w oceanie poznając żyjące tam stworzenia. Ośmiornice i kraby stały się wdzięcznym tematem prac plastycznych. Bardzo emocjonujący był tydzień olimpijski zwieńczony medalami i pucharem za najlepsze osiągnięte wyniki. Całość dopełniły warsztaty tworzenia świec przeprowadzone przez instruktora Kreatywnej Edukacji, plastyczne z Kulturowo Mi oraz zajęcia z robotyki zorganizowane przez Akademię Wynalazców.

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

tekst alternatywny

Sonda

Gdzie spędzasz tegoroczne wakacje?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Księga Gości

  • Rychu / 20/08/2017:
    Kto by pomyślał, że jeszcze na stronach w 2017 roku...
  • Majkel / 23/06/2016:
    Super stronka i fajne informacje! lowciam buźki :**