I po wakacjach…

Czas wakacji w placówkach dziecięcych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu upłynął na różnorodnych i ciekawych zajęciach, które każdorazowo przyciągały sporą gromadkę młodych czytelników.

W Filii nr 1 dla Dzieci i Młodzieży był to prawdziwy kalejdoskop gier i zabaw, wstrzymujący dech w piersiach wyścig z drażetkami, gry na koncentrację, na pamięć oraz takie, w których tylko szczęście mogło pomóc w wygranej.
Akcja Lato w Filii nr 7 prowadzona była pod znakiem kreatywności. Dzieci wykazały się niezwykłą zręcznością i niebywałą wyobraźnią. Uczestnicy spotkań wykonali wiele pomysłowych przedmiotów takich jak, np: ekologiczne zwierzaki z rolek od papieru, mandale, figurki z modeliny, witraże, przyborniki do kredek oraz wiele innych.
W „Tajemniczym Ogrodzie” zajęcia w każdym tygodniu miały inny charakter. Nie ruszając się z miejsc dzieci nurkowały w oceanie poznając żyjące tam stworzenia. Ośmiornice i kraby stały się wdzięcznym tematem prac plastycznych. Bardzo emocjonujący był tydzień olimpijski zwieńczony medalami i pucharem za najlepsze osiągnięte wyniki. Całość dopełniły warsztaty tworzenia świec przeprowadzone przez instruktora Kreatywnej Edukacji, plastyczne z Kulturowo Mi oraz zajęcia z robotyki zorganizowane przez Akademię Wynalazców.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.