Food Trucki ponownie w Inowrocławiu!

Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Inowrocławia. Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz wiele innych atrakcji.

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend majowy z food truckami w ramach Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już odwiedziły Inowrocław podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

– strefa dla dzieci,
– strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
– zawody kulinarne z nagrodami,
– gra terenowa z nagrodami, oraz wiele więcej.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli wybrać „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.
Na gości czekać będą miejsca siedzące, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności II edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Inowrocławiu.

Kiedy?

Data: 26-27 maja
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Hala widowiskowo-sportowa, parking
Wstęp bezpłatny.

Wkrótce podamy pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w festiwalu.

Niebawem zorganizujemy konkurs, w którym będzie można wygrać bony na dowolne dania.

Dodaj komentarz