Ferie z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP

fot. nadesłane

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Inowrocławiu podczas zimowych ferii organizuje różnego typu wydarzenia, do których zachęca młodzież w wieku od 15 do 25 roku życia i nie tylko.

Podczas przerwy w nauce młodzi ludzie mogą zainwestować swój cenny czas w rozwój oraz ułatwienie sobie startu w życie zawodowe. Dzięki wsparciu z zakresu doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz szkoleniom zawodowym dużo osób znalazło potrzebną pomoc w znalezieniu pracy oraz odpowiedniej ścieżki edukacyjnej dla siebie

Podczas trwania ferii zimowych MCK zachęca młodzież do wzięcia udziału w licznych inicjatywach są to m. in.:
* 18 stycznia godz. 14.00: Giełda pracy, na której młodzież zapozna się z aktualnymi ofertami pracy dla młodzieży uczącej się w trybie dziennym. Są to oferty pracy krótkoterminowej i nie tylko.
* 25 – 26 stycznia: Kurs obsługi kas fiskalnych + profesjonalna obsługa klienta (bez ograniczeń wiekowych)
* 27 stycznia: Warsztaty pt. „Kreatywny pracownik” – Zajęcia skierowane do osób chcących być bardziej kreatywnymi w znalezieniu pracy.
* 28 stycznia: Warsztaty pt. „Bezpieczna praca” – tematyka warsztatów obejmować będzie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przy podejmowaniu prac krótkoterminowych
* 29 stycznia: Kurs podstawowej pierwszej pomocy (bez ograniczeń wiekowych)

Wszelkie informacje oraz zapisy przyjmowane są siedzibie MCK przy ul. Poznańskiej 133 a oraz pod numerami tel. 52 3572205 52 3539687.

Dodaj komentarz

1 koment.

kliknij, by dodać komentarz

Czas minął. Wpisz poprawną wartość jeszcze raz.

ino-24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.